Noe zaprasza na pokład

"– Zbuduj wielką łódź – powiedział Pan Bóg do Noego.
– A gdy będzie gotowa, zabierz na nią całą swoją rodzinę i wszystkie gatunki zwierząt.
Noe uczynił tak, jak powiedział mu Pan Bóg."

Zapraszamy wszystkie dzieci do lektury tej sympatycznej książeczki, która nie tylko przybliża biblijną historię o wielkim potopie, ale sprawia, że nasi mali czytelnicy poczują się, jakby osobiście poznali sędziwego Noego i wraz z nim, jego rodziną i parami zwierząt płynęli na pokładzie arki. A wszystko to zasługa bajecznie kolorowych i pełnych ciepła ilustracji oraz rozwijających wyobraźnię naklejek.

Odbiorcy
– wszystkie dzieci, które chcą poczuć się, jakby znalazły się na pokładzie arki Noego.
– rodzice i opiekunowie, którzy pragną, by ich dzieci poznawały biblijne historie i rozwijały swoją wyobraźnię.

Dlaczego warto nabyć tę książkę
– opowiada historię potopu i arki Noego.
– dzieci znajdą w niej bajecznie kolorowe i pełne ciepła ilustracje oraz ponad 300 naklejek.
– zaprasza dzieci do religijnej refleksji i zachęca je do kreatywności.

Informacje dodatkowe o Noe zaprasza na pokład:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2014-10-13
ISBN: 978-83-7971-020-1

Kup książkę Noe zaprasza na pokład

Noe zaprasza na pokład - opinie o książce

Avatar użytkownika - asymaka
asymaka
Przeczytane:2014-12-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014 , Mam,
Bardzo ciekawa i atrakcyjna forma zaznajomienia malucha z historią arki Noego. Dzieci uwielbiają naklejki, tutaj postawić możemy na ich kreatywność i wyobraźnię, ponieważ to one tworzą obrazki. U mnie i Zuzia, i Kamil szybko zabrali się do pracy, a i tak nie udało im się wykorzystać wszystkich naklejek.
Historie, które opowiedział Pan Jezus
Juliet David, ilustracje: Nigel Chilvers0
Okładka ksiązki - Historie, które opowiedział Pan Jezus

"Dobry pasterz miał w swoim stadzie sto owieczek. Pewnego razu jedna z nich zagubiła się, więc pasterz wyruszył na jej poszukiwanie. W końcu pasterz...