Nowoczesna fotografia portretowa

Z pewnością często się zastanawiałeś, jak zostało zrobione zdjęcie, które zwróciło twoją uwagę. W pierwszej części książki znajdziesz dokładne opisy przykładowych portretów, zarówno studyjnych, jak i tych wykonanych w plenerze przy użyciu mieszanego oświetlenia. Autorzy przedstawiają genezę fotografii, okoliczności, w jakich powstawała i zdradzają parametry techniczne zrealizowanego w konkretnym stylu ujęcia. Druga część poświęcona jest poszczególnym etapom pracy fotografa: począwszy od zdobycia zlecenia, poprzez poszukiwanie lokalizacji i prawidłowe naświetlenie, aż do analizy zdjęć oraz postprodukcji. Tutaj znajdziesz też odpowiedź na pytanie, czym powinieneś się kierować przy wyborze profesjonalnego sprzętu, który w przyszłości pozwoli ci utrzymywać się z fotografowania. Poleca Marcin Grabowiecki, Fotopolis.pl Zbiór inspirujących portretów, zrealizowanych w najróżnorodniejszych stylach. Zdjęcia opatrzone szczegółowymi informacjami technicznymi oraz trójwymiarowymi ilustracjami. Wskazówki ekspertów na temat technik fotograficznych i sprzętu, wraz z przedstawionymi krok po kroku sposobami realizacji konkretnych zdjęć. Lektura obowiązkowa dla amatorów i profesjonalistów, chcących poprawić swój fotograficzny warsztat.

Informacje dodatkowe o Nowoczesna fotografia portretowa:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
Kategoria: b.d
ISBN: 978-83-7579-144-0

Kup książkę Nowoczesna fotografia portretowa

Nowoczesna fotografia portretowa - opinie o książce