Kolejne wydanie z serii ,,W gabinecie lekarza specjalisty. Onkologia", pod redakcją naukową prof. dr. hab. n. med. Pawła Krawczyka, zostało poświęcone omówieniu programów lekowych oraz zmian, jakie dokonały się w możliwościach leczenia nowotworów obszaru klatki piersiowej. Do współpracy zostali zaproszeni wybitni i doświadczeni specjaliści, dlatego wierzymy, że to opracowanie okaże się dla Państwa pomocą w podejmowaniu decyzji diagnostycznych i terapeutycznych w codziennej pracy. Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla onkologów klinicznych, ale poruszane tematy zainteresują także genetyków, patomorfologów i pulmonologów.

Informacje dodatkowe o Nowotwory płuca i klatki piersiowej. Nowe opcje terapeutyczne w ramach programów lekowych. W gabinecie lekarza specjalisty:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2023-12-01
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Nowotwory płuca i klatki piersiowej. Nowe opcje terapeutyczne w ramach programów lekowych. W gabinecie lekarza specjalisty

Immunoterapia raka płuca. W gabinecie lekarza specjalisty.
Kamila Wojas-Krawczyk0
Okładka ksiązki - Immunoterapia raka płuca. W gabinecie lekarza specjalisty.

Kolejny numer z serii ,,W gabinecie lekarza specjalisty. Onkologia", pod redakcją naukową dr. hab. n. med. Kamili Wojas -Krawczyk, został poświęcony immunoterapii...