Obóz treningowy . Co najlepsi robią lepiej niż ktokolwiek inny. Audiobook

Wybierz się na Obóz treningowy wraz ze swoją drużyną (z pracy, kościoła,

szkoły, rodziny) i odkryj, co to znaczy być najlepszym.

Obóz treningowy przedstawia losy Martina Jonesa, młodego futbolisty, który stara się

o miejsce w lidze NFL. Martin przez całe życie udowadniał krytykantom, że mały facet

o wielkim sercu może wbrew wszystkiemu odnieść sukces. Podczas meczu przedsezonowego skręca nogę w kostce i myśli, że może się już pożegnać ze swoimi marzeniami...

ale spotyka na swojej drodze wyjątkowego trenera, który udziela mu jedenastu

lekcji rewolucjonizujących jego życie i nie pozwalających zrezygnować z marzeń - lekcji, dzięki którym Martin może nawet stać się najlepszym z najlepszych.

Książka "Obóz treningowy" to zwycięzca, jej lektura zainspirowała mnie, bym pracował ciężej, przewodził lepiej i pozostawił po sobie dziedzictwo. Po raz kolejny Jon przesyła nam wiadomość, która będzie miała znaczący wpływ na tych, którzy ją przeczytają

- Todd Gothberg, Wicedyrektor Volvo Construction Equipment

Informacje dodatkowe o Obóz treningowy . Co najlepsi robią lepiej niż ktokolwiek inny. Audiobook:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2013-02-22
Kategoria: Poradniki
Czyta:
Tytuł oryginału: Training Camp: What the Best Do Better Than Everyone Else

Kup książkę Obóz treningowy . Co najlepsi robią lepiej niż ktokolwiek inny. Audiobook

Obóz treningowy . Co najlepsi robią lepiej niż ktokolwiek inny. Audiobook - opinie o książce

Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności
Jon Gordon0
Okładka ksiązki - Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności

Odkryj korzyści płynące z pozytywnego nastawienia! Jeśli jesteś zmartwiony, zapracowany, zagubiony lub masz kogoś takiego wśród rodziny lub znajomych...

Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu
Jon Gordon0
Okładka ksiązki - Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu

Autor bestsellerów Jon Gordon powraca z jak dotąd najbardziej inspirującą książką, pełną ważnych życiowych lekcji oraz najwspanialszych strategii sukcesu...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis