Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet.

Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego - mimo wielkich starań naukowców - nigdy nie powstanie ,,różowa tabletka", czyli odpowiednik viagry dla kobiet. Ona ma siłę to gotowy zestaw odpowiedzi na dręczące cię pytania.

EMILY NAGOSKI obala liczne mity, pomaga kobietom oswoić seksualność i przede wszystkim pokochać własne ciało, czyniąc z różnorodności i niedoskonałości piękno i prawdziwą siłę.

Informacje dodatkowe o Ona ma siłę. Poczuj się pewnie we własnym ciele. Najlepszy przewodnik po seksualności kobiet:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2021-09-29
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788328092082

Kup książkę Ona ma siłę. Poczuj się pewnie we własnym ciele. Najlepszy przewodnik po seksualności kobiet

Ona ma siłę. Poczuj się pewnie we własnym ciele. Najlepszy przewodnik po seksualności kobiet - opinie o książce

Ona ma siłę. Zaskakujący poradnik o seksualności kobiet
Emily Nagoski0
Okładka ksiązki - Ona ma siłę. Zaskakujący poradnik o seksualności kobiet

Między nami, kobietami - wyjątkowy poradnik o seksualności kobiet. Bestseller New York Timesa!!! Przełomowy poradnik o seksualności kobiet - o tym,...