Open Mind Intermediate. Z-t ćw.

Open mind Intermediate Klasia II- druga część kursu do nauki języka angielskiego dla liceum ogólnokształcacego, liceum profilowanego i technikum. KKurs przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę, przygotowujący do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym:Open Mind zawiera ćwiczenia poszczególnych sprawności językowych (listening, speaking, reading i writing) oraz wielopłaszczyznowe- integrated skills.Materiał leksykalny podany został w układzie tematycznym- zakres słownictwa wykracza nieco poza poziom intermediate (zgodnie z zasadą, że słownictwo jest podstawą komunikacji);Sekcja Matura Practice (na końcu każdego rozdziału), sprawdza umiejętności językowe uczniów w sytuacjach,jakie mogą spotkać na egzaminie maturalnym. Starannie dobrane materiały autentyczne uwzględniające poziom językowy i wiedzy ogólnej ucznia liceum;Wprowadzanie struktur gramatycznych na zasadzie indukcyjnej w podręczniku i rozbudowaną sekcję gramatyczną w zeszycie ćwiczeń (wyjaśnienia zasad gramatycznych podane w języku polskim);Wiele elementów kulturowych, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego;Książka nauczyciela napisana jest w języku polskim,zawiera noty kulturowe w języku angielskim.

Informacje dodatkowe o Open Mind Intermediate. Z-t ćw.:

Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-02-08676-2

Kup książkę Open Mind Intermediate. Z-t ćw.

Open Mind Intermediate. Z-t ćw. - opinie o książce

Andryszczyk Mariusz, Jaźwiec Marcin0
Okładka ksiązki - Open mind. Upper-intermediate. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum.

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika "Open Mind. Upper-Intermediate" ułatwia opanowanie poszczególnych sprawności językowych (listening, speaking, reading...