Opowieści do poduszki

Te pełne uroku i ciepła piękne opowieści kierujemy do wszystkich małych dziewczynek i wszystkich małych chłopców – dzieci, które lubią zasypiać kołysane najpiękniejszymi historiami. W przygotowanym przez nas zbiorku ukryły się klasyczne baśnie, dzięki którym maluchy śnić będą tylko kolorowe sny.
Barwne, melodyjne opowieści, opatrzone pogodnymi ilustracjami, w mięciutkiej jak poduszka oprawie sprawią, że chwila czytania bajki przed snem stanie się niezapomnianym momentem dnia, pełnym bliskości, wyciszenia i relaksu.

Królowa Śniegu ? Kopciuszek ? Szczurołap z Hameln ? Złotowłosa i trzy misie ? Czerwony Kapturek ? Trzy świnki

Informacje dodatkowe o Opowieści do poduszki:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2019-11-15
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Tłumaczenie: Barbara Żołądek

Kup książkę Opowieści do poduszki

Opowieści do poduszki - opinie o książce

Gdy czyta się książkę dla dzieci pt. '' Opowieści do poduszki'', która została, napisana jako praca zbiorowa odnosi się wrażenie po zapoznaniu się z pierwszą przedstawioną w niej opowieścią, że ma się ochotę znaleźć na moment w tych miejscach, gdzie występują obecni w nich wszyscy bohaterowie.

Opowieści te zostały napisane językiem zrozumiałym oraz zawierają one bogatą treść językową, która sprawi, że dzieci lubiące poznawać nowe opowieści w trakcie czytania ich im do snu.

Wiele z tych opowiadań nie było mi dane do tej pory poznać.

Przykład. Szczurołap z Hameln, Złotowłosa i trzy misie.

Tekst zamieszczony w tychże opowiadaniach został odpowiednio do nich dobrany.

Szczególną uwagę zwróciłam tu na pięknie wykonane ilustracje.

Czytanie tego rodzaju sprawia wiele radości, a przy okazji przyczynia się do tego, aby dzieci przy nich smacznie zasypiały, śniąc o poznaniu swojego lubionego bohatera.

Elementem dodatkowym w tych opowieściach jest trafnie dobrana do nich okładka.

Wydawnictwu Jedność dla dzieci dziękuję za podarowanie mi do zrecenzowania książki dla dzieci pt. '' Opowieści do poduszki'', która została, napisana jako praca zbiorowa.

Warto jest zakupić te opowieści dla dzieci, a szczególności na zbliżające się okazje podarunkowe.

Sudety. Travelbook. Wydanie 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Sudety. Travelbook. Wydanie 1

Sudety to piękne krajobrazowo góry, wręcz wymarzone do długich wędrówek nie tylko ich niezliczonymi grzbietami, ale i wzdłuż krętych dolin...

Katherine Hebpurn. Osobisty Album
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Katherine Hebpurn. Osobisty Album

Seria Osobiste albumy prezentuje współczesne ikony kultury masowej, wśród nich: Woody Allen Katherine Hepburn Brigitte Bardot Sophia...