Pewna zdobycz

Clara Rinker jest elegancka, miła i atrakcyjna... i jest też najlepszym zawodowym zabójcą w branży. Jako prawdziwy profesjonalista nie dna o poklask, sprawę załatwia po cichu, pobiera wynagrodzenie i spokojnie wraca do domu. Kiedy zostaje wynajęta do "roboty" w Minnesocie, jej sytuacja się komplikuje. Pewna pani adwokat chce wyeliminować swoją rywalkę, rzecz z pozoru prosta, ale przy życiu pozostaje świadek, a do działania przystępuje Davenport. Clara popada w kłopoty. Zna tylko jeden sposób na ich rozwiązanie.

Informacje dodatkowe o Pewna zdobycz:

Wydawnictwo: Libros
Data wydania: 2003-10-10
ISBN: 83-7311-437-8

Kup książkę Pewna zdobycz

Pewna zdobycz - opinie o książce

Avatar użytkownika - just_monca
just_monca
Przeczytane:2014-08-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2014,
Jest to kolejna książka, którą przeczytałam pod wpływem filmu i dzięki temu dla mnie Lucas Davenport zawsze będzie nosił twarz Marka Harmona (kocham go!). Historia intrygująca, bohaterowie, z którymi sama najchętniej wybrałabym się na piwo. Szalona, pozbawiona empatii adwokat i zawodowa zabójczyni, która szczerze mówiąc miała więcej serca niż jej przyjaciółka. I on.. niekonwencjonalny, z głową na karku i smykałką do interesów a także z ukrytymi fobiami (jak go można nie uwielbiać?) Co do zakończenia do zdecydowanie bardziej podobało mi się to filmowe, ale teraz to ja się czepiam.
Avatar użytkownika - patsi
patsi
Przeczytane:2014-01-27, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2014 roku,
Ciekawa fabuła, szybko się czyta. Szkoda, że w Polsce wydane zostały tylko dwie książki z cyklu o głównym bohaterze Lucasie Davenporcie (w oryginale jest około 24 książek). Z chęcią chciałabym dowiedzieć się jak dokładnie główny bohater trafił do komisji do spraw różnic kulturowych, która wydaje się dosyć specyficznym i komicznym miejscem. Polecam.
Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2004-03-20, Ocena: 3, Przeczytałam,
Wilkołak
John Sandford0
Okładka ksiązki - Wilkołak

Seryjny morderca, który budzi postrach wśród mieszkańców Twin Cities, jest szalony, ale także piekielnie inteligentny. Zabija dla przyjemności i najwyraźniej...