Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju

Frapujące dolnośląskie sekrety odsłania znakomity ich badacz i odkrywca Jerzy Rostkowski.

Dolny Śląsk to kraina tajemnic i na poły mitycznych skarbów III Rzeszy. Ukrytych w podziemiach starych zamków, w kopalnianych korytarzach, niekiedy w samych centrach dużych miast. Zamaskowane i zaminowane, do dziś dyskretnie pilnowane są przez budzących lęk zagadkowych ,,strażników" i polskie służby specjalne.

Laboratoria, które pracowały nad bronią jądrową i rakietami balistycznymi, zbiory muzealne, broń Werwolfu, złoto banków Rzeszy - to tylko część frapujących dolnośląskich sekretów, które w Podziemiach III Rzeszy odsłania znakomity ich badacz i odkrywca Jerzy Rostkowski. - Tadeusz Kisielewski, autor bestsellerów ,,Zamach", ,,Zabójcy" i ,,Katyń"

Informacje dodatkowe o Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2021-03-09
Kategoria: Historyczne

Kup książkę Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju

Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju - opinie o książce

Podziemia III Rzeszy
Jerzy Rostkowski0
Okładka ksiązki - Podziemia III Rzeszy

Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju   Dolny Śląsk to kraina tajemnic i na poły mitycznych skarbów III Rzeszy. Ukrytych w podziemiach...

Zamek Książ. Zapomniana tajemnica
Jerzy Rostkowski0
Okładka ksiązki - Zamek Książ. Zapomniana tajemnica

Książ, architektoniczna perła Dolnego Śląska zawsze krył niezbadane tajemnice. Rodzinne tajemnice władców zamku, niepenetrowane kilkupiętrowe podziemia...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;