Jak zdobyć i utrzymać zaufanie? Jak opanować zasady mowy cała? Jak posługiwać się subtelną perswazją?

Naucz się wpływać na ludzi,
by na Twoje prośby odpowiadali entuzjastycznie: "TAK!!!"

Wyobraź sobie, że potrafisz:

wywierać doskonałe pierwsze wrażenie, wychwytywać subtelne sygnały, mówiące Ci, o czym tak naprawdę myślą inni, przekonywać, że jesteś idealnym kandydatem do pracy na danym stanowisku, bez problemu nawiązywać kontakty z osobami płci przeciwnej, zdobywać zaufanie, zanim jeszcze cokolwiek powiesz, inspirować i sprawiać, by ludzie przy Tobie czuli się wyjątkowo, przekazywać swoje pomysły z pozycji dyskretnego autorytetu.

Wydaje Ci się czasem, że ludzie gorzej od Ciebie wykształceni i mający znacznie mniejsze kwalifikacje zdobywają wyższe stanowiska, zarabiają więcej pieniędzy i osiągają imponujący zawodowy sukces? Czy posiadają oni jakieś szczególne umiejętności? Tak! Ich sekret to perfekcyjne zrozumienie zasad komunikacji, zarówno werbalnej, jak i niewerbalnej. Jeśli masz dość bycia szarą myszką i chcesz wreszcie zabłysnąć - czy to na gruncie zawodowym, czy towarzyskim - oto Twój zaufany przewodnik na nowej drodze życia.

Dzięki temu podręcznikowi opanujesz proste i niezwykle skuteczne strategie, które pozwolą Ci udoskonalić Twoje techniki komunikacyjne. Przekonasz się, że sprawdzą się one w każdej sytuacji, bez względu na to, z kim będziesz się kontaktować. Błyskawicznie zyskasz przewagę nad konkurencją i nauczysz się wpływać na osoby ze swojego otoczenia. Ta znakomita książka oferuje profesjonalne rady, cenne psychologiczne wskazówki, a dodatkowo została napisana w tak lekki i dowcipny sposób, że zdobywanie nowych umiejętności staje się czystą przyjemnością.

Tonya Reiman- jest ekspertką w zakresie mowy ciała, konsultantką, prelegentką i trenerką. Występuje w znanym programie The O′Reilly Factor. Publikowała na łamach takich czasopism, jak " New York Times", "Wall Street Journal", "Cosmopolitan", "Time", "Positive Thinking" i "New York Newsday". Mieszka na Long Island wraz z mężem i trójką dzieci.

Informacje dodatkowe o Potęga perswazyjnej komunikacji. Jak wpływać na ludzi, aby zawsze słyszeć "TAK!":

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2011-10-17
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324632053

Kup książkę Potęga perswazyjnej komunikacji. Jak wpływać na ludzi, aby zawsze słyszeć "TAK!"

Potęga perswazyjnej komunikacji. Jak wpływać na ludzi, aby zawsze słyszeć "TAK!" - opinie o książce

Potęga mowy ciała. Jak odnieść zawodowy i towarzyski sukces
Tonya Reiman0
Okładka ksiązki - Potęga mowy ciała. Jak odnieść zawodowy i towarzyski sukces

Komunikacja bez granic - Jak badać ruchy, gesty i mimikę, by odszyfrować myśli i uczucia innych? - Jak wykorzystać mowę ciała w sztuce manipulacji? -...

Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta
Tonya Reiman0
Okładka ksiązki - Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta

Mężczyzna, którego właśnie poznałaś, może być Twoim księciem z bajki, ale równie dobrze może być osobą, przed którą powinnaś uciekać, gdzie pieprz rośnie...