Przekraczanie kręgu zagubionego człowieczeństwa na resocjalizacyjnej niwie

Niniejsza publikacja jest pokłosiem merytorycznej dyskusji pracowników naukowych różnych ośrodków akademickich naszego kraju i dotyczy resocjalizacyjnego kontekstu przekraczania kręgu zagubionego człowieczeństwa. Problematyka tomu umocowana na resocjalizacyjnej niwie wymaga znacznej penetracji empirycznej i naukowego rekonesansu. Eksploracja m. in. środowisk przestępczych, kryminogennych, czy finalnie więziennych ma implikować wzbogaceniem stanu wiedzy i rozszerzeniem ram myślowych z omawianego zakresu.

Informacje dodatkowe o Przekraczanie kręgu zagubionego człowieczeństwa na resocjalizacyjnej niwie:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2010-06-17
Kategoria: Pedagogika
ISBN: 978-83-7587-375-7

Kup książkę Przekraczanie kręgu zagubionego człowieczeństwa na resocjalizacyjnej niwie

Przekraczanie kręgu zagubionego człowieczeństwa na resocjalizacyjnej niwie - opinie o książce

Poszukiwanie człowieka w nieegalitarnym świecie – horyzonty resocjalizacyjne
Sławomir Przybyliński (red.)0
Okładka ksiązki - Poszukiwanie człowieka w nieegalitarnym świecie – horyzonty resocjalizacyjne

Miło nam zaprezentować kolejną publikację z cyklu „Naukowe Forum Pedagogów Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Jozefa Rusieckiego”. Przewodnim...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska