Przygody Sherlocka Holmesa z angielskim. Ciąg dalszy

Książka ukazuje się w popularnej serii klasyki literatury światowej z angielskim, w której dotychczas ukazały się m.in. Wielki Gatsby z angielskim oraz Opowieść wigilijna z angielskim, a także tom I Przygód Sherlocka Holmesa z angielskim. Ciąg dalszy przygód Sherlocka Holmesa stanowi znakomitą okazję ponownego spotkania z największym detektywem w historii świata, przy jednoczesnym doskonaleniu języka angielskiego. Wersja audio oryginalnego tekstu książki w języku angielskim jest dostępna nieodpłatnie w serwisie internetowym librivox.org.

Marta Fihel - anglistka i nauczycielka języka angielskiego, była redaktor naczelna popularnego serwisu internetowego.

Prof. Dariusz Jemielniak - wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, pracował jako tłumacz agencyjny i książkowy, współautor kilkunastu podręczników do nauki języka angielskiego, twórca największego polskiego darmowego słownika internetowego ling.pl.

Grzegorz Komerski - absolwent filozofii, tłumacz, współautor książek do nauki języka angielskiego. Prowadzi blog poświęcony historii języków i etymologii.

Maciej Polak - z wykształcenia filozof, z zamiłowania historyk obyczajowości i kultury w czasach nowożytnych, prowadzi blog poświęcony historii.

Informacje dodatkowe o Przygody Sherlocka Holmesa z angielskim. Ciąg dalszy:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-06-03
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Przygody Sherlocka Holmesa z angielskim. Ciąg dalszy

Przygody Sherlocka Holmesa z angielskim. Ciąg dalszy - opinie o książce

Maciej Polak0
Okładka ksiązki - The Adventures of Sherlock Holmes Part 2. Ciąg dalszy przygód Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego

Język angielski. Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści, a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! ...

Maciej Polak0
Okładka ksiązki - The Adventures of Sherlock Holmes (part I). Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego

Język angielski Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka...