Przyzwoity przestępca

Rabunki, kradzieże, napady na banki i urzędy... Michael Lynch jest legendą i królem dublińskiego półświatka. Zawsze ma alibi. Zawsze wyprowadza policję w pole. Aż do dnia swojej najbardziej zuchwałej kradzieży. Napadu stulecia. Teraz policja i Interpol depczą mu po piętach. IRA domaga się części łupów. Oszukani kumple chcą się zemścić. Musi być jakiś sposób, żeby pozbyć się prześladowców. I genialny Michael go znajduje.

Błyskawiczne tempo, nagłe zwroty akcji i poczucie humoru gwarantują sukces najnowszej powieści Gretty Curran Browne. "Daily Express"

Gretta Curran Browne urodziła się i wychowała w Dublinie. Zanim poświęciła się pisarstwu, studiowała aktorstwo w Londynie. Pierwszą powieść wydała w 1984 roku. Po niej przyszły następne sukcesy, ukoronowane niezwykłą popularnością najnowszego bestsellera "Przyzwoity przestępca". Powieść została natychmiast sfilmowana. W roli głównej wystąpił zdobywca Oskara 2000, Kevin Spacey.

Informacje dodatkowe o Przyzwoity przestępca:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2000 (data przybliżona)
ISBN: 83-7245-762-X

Kup książkę Przyzwoity przestępca

Przyzwoity przestępca - opinie o książce

Fabuła oparta na humorze sprawdza się w 100%. Wspaniała lektura dla czytelnika, który ma ochotę przeczytać "lżejszą" książkę sensacyjną. Wątek z kradzieżą obrazu- genialny, lecz nic nie pobije wycieczki za miasto, aby zgubić policyjny ogon. Wyobrażanie sobie dolewania benzyny z kanistra na drodze przy jednoczesnym braku jej u policjantów- bezcenne. Gorąco polecam jako lekturę na odstresowanie.
Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz