Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7-8

Prezentowany zestaw ćwiczeń dedykowany jest uczniom klas VII i VIII szkoły podstawowej, w szczególności młodzieży z niepełnosprawnościami oraz z trudnościami edukacyjnymi. Przeznaczony jest przede wszystkim do pracy na zajęciach rewalidacyjnych, niemniej jednak może sprawdzić się także podczas indywidualnych zajęć specjalistycznych oraz jako urozmaicenie lekcji w systemie klasowym.

Publikacja została opracowana w taki sposób, aby poprzez świadome odbieranie i interpretowanie informacji doskonalić takie umiejętności, jak m.in.:

analiza i synteza koncentracja uwagi porównywanie praca z materiałem źródłowym / wyszukiwanie informacji czytanie ze zrozumieniem kreatywne myślenie.

Poziom trudności zadań jest zróżnicowany i umożliwia modyfikowanie ćwiczeń zgodnie z zasadą indywidualizacji pracy z dzieckiem.

Informacje dodatkowe o Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7-8:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-03-04
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7-8

Znaczenie pieniądza
Agnieszka Kozak0
Okładka ksiązki - Znaczenie pieniądza

Pie­nią­dze są te­ma­tem, o któ­ry się ocie­ra­my każ­de­go dnia. Jest to te­mat fa­scy­nu­ją­cy a za­ra­zem trud­ny, gdyż py­ta­nie o sto­su­nek do...

Agnieszka Kozak0
Okładka ksiązki - Proces grupowy. Poradnik dla trenerów, nauczycieli i wykładowców. Wydanie II rozszerzone

W grupie skuteczniej! Grupa nie jest prostą sumą charakterów, zdolności i predyspozycji tworzących ją jednostek. Zespół pracujących ze...