Roślinne antybiotyki. Sekretna broń natury

Wszędzie wokoło czyhają na nas drobnoustroje i nasz układ immunologiczny cały czas odpiera ich ataki. Kiedy jednak zarazki nas dopadną i kiedy już walczymy z jakąś infekcją, szybko sięgamy po chemiczne antybiotyki. Antybiotyki są jednak potrzebne o wiele rzadziej, niż się powszechnie myśli. Osłabiają nasz układ odpornościowy i niosą ze sobą ryzyko, że zarazki staną się oporne na działanie leku.

Z tej książki dowiecie się, czym są antybiotyki i w jaki sposób działają, o co powinniście zapytać lekarza, jeśli zaleci Wam antybiotyk, a także jak można odbudować odporność po przebytej kuracji antybiotykowej, wspomagając się ziołami i zdrowym odżywianiem.

Odbiorcy:
- wszyscy, którzy chcą walczyć z chorobami i wzmacniać swoją odporność w sposób naturalny.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- przybliża historię powstawania chemicznych antybiotyków oraz opisuje ich wady i zalety
- wyjaśnia, w jaki sposób działają naturalne środki lecznicze
- opisuje 30 najbardziej skutecznych roślin o właściwościach antybiotycznych oraz rośliny lecznicze w różny sposób wspomagające ich działanie, szczegółowo omawiając sposoby ich łączenia.

Pragniemy, aby informacje i wskazówki zawarte w tym poradniku pomogły Państwu w życiu i zainspirowały do podjęcia dobrych zmian. Przygotowując naszą publikację, zwróciliśmy uwagę na jej aktualność i postawiliśmy najwyższe wymagania co do jej treści oraz formy. Współpracujemy z najlepszymi redakcjami w Europie. Wszystkie informacje zostały starannie dobrane i poddane wnikliwej redakcji merytorycznej przez naszych renomowanych partnerów. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu 100% najwyższej jakości co potwierdza umieszczony na książce hologram - znak jakości.

Informacje dodatkowe o Roślinne antybiotyki. Sekretna broń natury:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2015-12-16
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7660-990-4

Kup książkę Roślinne antybiotyki. Sekretna broń natury

Roślinne antybiotyki. Sekretna broń natury - opinie o książce

Obiady mam z łąki.Jem hurtowo chwasty, więc to wymarzona pozycja.