Royals (Tom 2). Sekret księcia

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę

Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu, a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem, które być może nigdy nie będzie potrafiło nikogo pokochać.

Clara ma złamane serce i próbuje zapomnieć o tym, co łączyło ją z niepokornym księciem. Rozdzieliły ich sekrety, które przed nią ukrywał. Jednak Aleksander nie podda się bez walki.

Kiedy Clara rzuci się w wir pracy i będzie starała się żyć swoim życiem, książę wróci po kolejną szansę. Czy dwoje tak różnych ludzi pochodzących z innych światów, będzie potrafiło zbudować prawdziwy związek?

Gorąca, erotyczna seria, która szybko Cię zdominuje!

__

"Nasz niegrzeczny książę w końcu wie, czego chce! Uwielbiam takie historie".

- "Niegrzeczne książki", Agata Wołosik-Wysocka

"Kurcze, to było... intensywne. Podobała mi się każda pojedyncza sekunda spędzona z tą historią!"

- inkvotary.com

___

O autorce

Geneva Lee - bestsellerową autorka według ,,The New York Times" i ,,USA Today". Woli puścić wodze fantazji niż uczestniczyć w szarej rzeczywistości, dlatego każdą wolną chwilę poświęca pisaniu książek. Szczególnie lubi wyobrażać sobie zdarzenia z udziałem potężnych, niebezpiecznych i seksownych mężczyzn. Temperament Genevy oddaje jej twórczość, więc jeśli chcesz ją poznać, przeczytaj jej romans. Mieszka w Kansas z rodziną.

Informacje dodatkowe o Royals (Tom 2). Sekret księcia:

Royals (Tom 2). Sekret księcia - opinie o książce

Avatar użytkownika - redgirl_books
redgirl_books
Przeczytane:2019-03-10,

"Miłość nie zawsze pokona wszystko, ale mnie pokonała. Alexander miał świat u swoich stóp i mnie klęczącą przed nim, dopóki sekrety nas nie rozdzieliły. Powinnam trzymać się od niego z daleka. Powinnam uciec. Ale jestem od niego uzależniona. Od przyjemności i bólu...

Akcja książki zaczyna się na ostatnich wydarzeniach opisanych w pierwszej części. Clara nie chcąc pozostać kochanką ukrytą przez rodzinę królewską, odchodzi od Alexandra. Chociaż serce jej pęka, a wszystko wydaje się być puste, wie, że podjęła dobrą decyzję. Alexander żył w świecie, gdzie królewskie etykiety, zasady i oczekiwania, kierowały jego życiem. Nie mógł jej dać tego, czego najbardziej pragnęła. Z kolei mężczyzna obawia się, że jeśli ofiaruje jej siebie, świat w którym on żyje - zniszczy ją.
Czy Alexander i Clara pokonają przeciwności losu? Czy para będzie miała szansę na szczęśliwe zakończenie?

"Miłość równie piękna i brutalna jak nasza nie przytrafiała się dwa razy w życiu. Człowiek może być w stanie przetrwać jej stratę raz, ale nasz instynkt przetrwania nigdy nie pozwoliłby nam na takie cierpienie po raz drugi".

Po tak dramatycznej końcówce, jaką autorka zaserwowała w pierwszej części, z niecierpliwością oczekiwałam na "Sekret księcia". Historia, którą stworzyła Geneva Lee jest idealna, aby z monotonii  życia wkroczyć do bajkowej historii, która rozpali nasze serca i pobudzi wyobraźnię. No bo pomyślcie! Kto by nie chciał zapomnieć o pracy, brzydkiej pogodzie, czy o nadchodzących rachunkach? "Sekret księcia" to idealna lektura na to, aby wkroczyć do królewskiego świata, gdzie znajdziemy nie tylko piękną historię miłosną, ale również sekrety i intrygi - a to wszystkie okraszone dawką erotyzmu. Tak! Występują tu sceny seksu i to dość często. Myślę, że znajdą się osoby, którym może to nieco przeszkadzać. Mi akurat taki aspekt rzadko przeszkadza, chociaż nie będę ukrywać, że zależy to od tego w jaki sposób autor przedstawi takie sceny.
W "Sekrecie księcia" zabrakło mi niespodziewanych zwrotów akcji, jakiegoś wielkiego zatrzęsienia, tym bardziej, że mamy tu Króla - ojca Alexandra i Pepper, którzy są największymi przeciwnikami związku Alexandra i Clare. Miałam nadzieję, że naprawdę nieźle zamieszają, a dzięki nim w książce pojawi się większa dawka niebezpieczeństwa. W powieści była jedna scena z takim wątkiem, ale jak szybko się zaczęła, tak szybko się skończyła.
Tym razem autorka wprowadziła do książki również rozdziały z perspektywy Alexandra, jednak moim zdaniem jest ich niezbyt wiele, aby można mu dokładnie "pogrzebać" w głowie.
Nie mogłabym tu nie wspomnieć o Edwardzie i Belli, którzy w trudnych chwilach wspierali główną bohaterkę. Ofiarowywali jej swoją miłość i troskę, a samo to jest przykładem jak piękna może przyjażń, i że wsparcie bliskich nam osób jest po prostu bezcenne.

"Kłamstwa zawsze wynikały z konieczności, by chronić. Pocieszać. Po prostu były łatwiejsze".

Historia stworzona przez autorkę jest pełna namiętności, ale również takich uczuć jak ból, strata i niepewność, które odczuwałam wraz z bohaterami. To historia, w której miłość gra pierwsze skrzypce. Książka od pierwszej strony trzyma nas w napięciu, co do tego jak rozwinie się sytuacja pomiędzy bohaterami. Jeśli lubicie powieści z baśniowym wątkiem, w których nie brak komplikacji to polecam Wam tę książkę.

Avatar użytkownika - krolewskierecenz
krolewskierecenz
Przeczytane:2019-03-10,

Mówi się, że miłość może przezwyciężyć każde przeciwności, jednak rodziny królewskiej i oczekiwań wobec Aleksandra nie jest w stanie pokonać. Clara odeszła od swojego ukochanego księcia ze złamanym sercem, bo nie zgodziła się być jego tajemnicą, jednak książę nie zamierza poddać się bez walki.

Clara nie potrafi poradzić sobie bez Aleksandra. Rzuca się w wir pracy, dużo biega i mało je. Przyjaciółka się o nią martwi. Clara unika rozmów zarówno z nią jak i z rodziną. Po dwóch miesiącach od rozstania dostaje listy od ciotki Belle, które przechowywały w tajemnicy przed dziewczyną. Nie chciały, by znów na ślepo poszła za księciem, który już raz ją zniszczył. Niebawem Aleksander znów stanie na jej drodze, a Clara będzie musiała postanowić co tym razem zrobić...

Kochanka Księcia bardzo przypadła mi do gustu, jednak czasami coś mi w niej nie pasowało i czegoś mi brakowało. Trochę obawiałam się, że ta część będzie gorsza i trochę zwlekałam z czytaniem. Okazało się jednak, że moje obawy były niepotrzebne, bo Sekrety Księcia wręcz przerosły moje oczekiwania. Ta książka jest świetna! Tym razem Aleksander podbił moje serce swoim zachowaniem. Clara również w tym wydaniu podobała mi się bardziej niż wcześniej. Teraz stała się bardziej stanowcza i drapieżna, walczyła o swoje. Taką Clarę lubię. I Aleksandra, którego serce potrafi kochać, a on sam staje się politykiem, który wie jak trzeba wszystko rozegrać, by móc zapewnić sobie chociaż cień szczęścia.

Należała do niego. Skradł jej serce, niczym uzdolniony rycerz na białym koniu, niosąc za sobą obietnicę wielkiej, rozpalającej zmysły miłości. Mimo tego, co sobą reprezentował, zakochała się w nim. Oddała mu całą siebie. Po wielu trudach, które przeszli, myślała, że on również należy do niej. Niestety, rzeczywistość okazała się inna. Bajka rozwiała się niczym delikatna mgła, odsłaniając prawdę i niszcząc serce. Nie mógł być jej, ponieważ nie należał nawet do samego siebie. Ryzyko okazało się zbyt wielkie. Wszystko, co zbudowali, rozbiło się na drobny mak. Nie pozostało nic. Prawie nic… Nie mogła o nim zapomnieć. Musiała zdecydować czy podejmie walkę jeszcze raz, czy zaryzykuje i ponownie wystawi swoją duszą na zranienie, czy da szansę, temu, co ich tak do siebie przyciąga. Miłość jest trudnym wyborem, a druga szansa jeszcze trudniejszym. Strach miesza się z odwagą, pożądanie z nienawiścią. Wybór nie będzie łatwy!

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę

Gorąca, erotyczna seria, która szybko Cię zdominuje!

Geneva Lee w drugim tomie uzależniającej historii o pewnej dziewczynie, która spotyka prawdziwego księcia, serwuje czytelnikowi jeszcze większą dawkę emocji. ,,Sekret księcia” wciąga od pierwszej strony. W końcu poznajemy Alexandra z innej strony – tej, którą tak bardzo pragnęliśmy zobaczyć w pierwszym tomie – pełnej tajemnic, czułości oraz niesamowitego uroku, który pochłania. Obserwujemy również przemianę Clary, która staje się pewniejszą siebie kobietą, która ma wiele do zaoferowania światu i samej sobie. Niebezpieczeństwo, nienawiść ze strony królewskiej rodziny, a w tym wszystkim pożądanie, któremu nie można się oprzeć oraz miłość silniejsza niż wszystkie bariery.

,,Sekret księcia” opowiada o dalszym ciągu niezapomnianego romansu z wątkiem błękitnej krwi w tle. Książkę pochłania się błyskawicznie. Nie można się od niej oderwać. Każda kolejna strona przybliża nas, czytelników, do poznania prawdy i zachęca do sięgnięcia po kolejny tom. Geneva Lee stworzyła postacie, których nie sposób nie polubić. Przedstawiając nową wersję królewskiego romansu, skradła serca wielu osobom na całym świecie i tym samym, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Jeżeli macie ochotę na gorącą niczym piekło historię, pełną sekretów i niepohamowanej namiętności to zwlekajcie zbyt długo. Powieść opowiadającą o losach księcia Alexandra i Clary zachwyci was od pierwszej chwili, a jej kontynuacja zaoferuje wam jeszcze więcej emocji. Polecam!

Recenzja dostępna również na moim blogu: http://zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com/2020/08/247-sekret-ksiecia-geneva-lee-prawda.html#more!

Drugi tom cyklu Royals.  I dalej nie zawodzi.  Wciąga do końca czytelnika.  Dowiadujemy się o dalszych losach Clary i Alexandra.  Muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami żeby być ze sobą.  Muszą walczyć z ojcem królem który jest niechetny ich związkowi,  Pepper która jest zazdrosna o Alexandra i próbuje przegonic Clare i ja wystraszyć żeby odeszła od Alexa. Również pojawia się były chłopak ClaryDaniel co jest o nią chorobliwie zazdrosny i podczas parapetowki napada na nią w jej domu. Na szczęście Alex zjawia się na czas i ja ratuje.  Ten wybryk uświadomił Alexa że nie dałby rady żyć gdyby coś jej się stało.  Wreszcie wyznaje jej miłość.  Clara jest przeszczesliwa. A do tego dojdą spektakularne oświadczyny na oczach Londynu. Trzeba to przeczytać bo nie da się tego tak opisać

Avatar użytkownika - tygrysica
tygrysica
Przeczytane:2018-06-30, Ocena: 5, Przeczytałam,

Książki z tej serii można nazwać mocno przeciętnymi i strasznie podobnymi do "Pięćdziesięciu twarzy Greya", jednak ma ona w sobie coś takiego co przyciąga czytelnika na dłużej.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2019-09-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Filthy Rich Vampires. Trzy królowe
Geneva Lee0
Okładka ksiązki - Filthy Rich Vampires. Trzy królowe

Cała magia umrze, a wraz z nią wszyscy, którzy nią władają. Trzeci tom porywającej historii miłosnej rozgrywającej się w luksusowym świecie bogatych wampirów...

Royals (tom 1). Kochanka księcia
Geneva Lee0
Okładka ksiązki - Royals (tom 1). Kochanka księcia

Pierwsza część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Na przyjęciu z okazji ukończenia studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim...