Książka prezentuje obszerne i kompleksowe omówienie usług bancassurance adresowanych do samorządu terytorialnego i świadczącej ją organizacji bancassurance. Należy podkreślić unikalność rozważań na temat możliwości wykorzystania tej usługi w polskim samorządzie terytorialnym; monografia ta jest jednym z pierwszych tak kompleksowych opracowań na temat bancassurance w sektorze samorządu terytorialnego.

Informacje dodatkowe o Rozdział 3. Stan i uwarunkowania rozwoju bancassurance po stronie podażowej. Implikacje dla rozwoju usługi bancassurance oferowanej JST:

Wydawnictwo: CeDeWu
Data wydania: 2018-02-26
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Rozdział 3. Stan i uwarunkowania rozwoju bancassurance po stronie podażowej. Implikacje dla rozwoju usługi bancassurance oferowanej JST

Rozdział 1. Samorząd terytorialny uczestnikiem na rynku finansowym
Hanna Kociemska0
Okładka ksiązki - Rozdział 1. Samorząd terytorialny uczestnikiem na rynku finansowym

Usługa bancassurance dla jednostek samorządu terytorialnego
Hanna Kociemska0
Okładka ksiązki - Usługa bancassurance dla jednostek samorządu terytorialnego

Według mojej najlepszej wiedzy pozycja ta stanowi pierwsze kompletne i dokładne opracowanie analizujące i prognozujące szansę oraz ryzyko związane z usługą...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis