Rozmowy w drodze. Manewry małżeńskie

Pięciu wybitnych dziennikarzy i publicystów w rozmowach z psychologami, psychoterapeutami, duszpasterzami, lekarzami i filozofem o narzeczeństwie i małżeństwie.

W skrócie:
- 18 rozmów o fundamentach miłości, narzeczeństwie, budowaniu i umacnianiu relacji w małżeństwie, dialogu i uczciwej kłótni, cichych dniach, relacjach z rodzicami, organizacji ślubu i wesela, czystości, seksie, NPR i antykoncepcji,
- rozmowy z psychologami, duszpasterzami i lekarzami,
- dla narzeczonych i małżonków,
- wysmakowana forma edytorska.

Osoby przygotowujące się do małżeństwa znajdą w książce wiele cennych inspiracji, podpowiedzi i myśli, które dodadzą im odwagi przy podejmowaniu tej życiowej decyzji. Małżonkowie natomiast, bez względu na staż swojego związku, dzięki lekturze rozmów będą mogli na nowo popatrzeć na swoje relacje i znaleźć twórczy impuls do ich pogłębienia lub naprawy tego, co niedomaga. W małżeństwie nie ma wygranych i przegranych, silniejszych i słabszych. Wspólne życie to konieczność dopasowywania się i ,,manewrowania" - słuchania, przebaczania, empatii i wzajemnego zrozumienia. Warto zadbać o małżeństwo, pielęgnując je od samego początku, by doświadczyć poczucia spełnienia i szczęścia.

Informacje dodatkowe o Rozmowy w drodze. Manewry małżeńskie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Psychologia

Tagi: Małżeństwo narzeczeństwo relacje dialog