Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć Scotta Kelbyego

Poznaj tajniki profesjonalnej fotografii * Dowiedz się, jak zapewnić zdjęciom ostrość * Stosuj techniki używane przez profesjonalistów * Rób wspaniałe zdjęcia, których inni będą Ci zazdrościć Kupiłeś swój pierwszy aparat cyfrowy, zrobiłeś serię zdjęć, przesłałeś je do komputera, zaczynasz oglądać i… żadne z nich tak naprawdę Cię nie zachwyca. Chciałbyś czegoś więcej? Chciałbyś, aby Twoje fotografie wyglądały tak, jak te na okładkach magazynów, jak zdjęcia robione przez profesjonalistów? Wszystko przed Tobą! Książka "Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć Scotta Kelby´ego" zawiera mnóstwo porad, dzięki którym nauczysz się robić zdjęcia najwyższej jakości. Dowiesz się, jak zapewnić najważniejszą cechę fotografii, czyli ostrość, oraz jak poprawnie fotografować rozmaite przedmioty, sytuacje i ludzi. Poznasz tajniki unikania problemów, wykorzystywania możliwości fotografii cyfrowej oraz drukowania wysokiej klasy odbitek. Będziesz mógł także skorzystać z gotowych przepisów na profesjonalne zdjęcia w "życiowych" sytuacjach. * Robienie ostrych zdjęć * Fotografie kwiatów i krajobrazów * Zdjęcia na weselach i imprezach sportowych * Fotografowanie ludzi * Aparat w podróży * Zapobieganie problemom * Drukowanie zdjęć * Wykorzystanie możliwości fotografii cyfrowej * Gotowe przepisy na udane zdjęcia Naucz się robić zdjęcia, dzięki którym na zawsze utrwalisz najpiękniejsze chwile.

Informacje dodatkowe o Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć Scotta Kelbyego:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2008 (data przybliżona)
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-24-60829-4
Tytuł oryginału: The Digital Photography Book. Volume 2
Tłumaczenie: Piotr Cieślak

Kup książkę Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć Scotta Kelbyego

Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 195 ujęć Scotta Kelbyego - opinie o książce

Avatar użytkownika - Arvena
Arvena
Przeczytane:2014-09-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Chcę mieć,
Jest to książka, którą polecę każdemu amatorowi fotografii. Książka, którą muszę wprowadzić na stałe do swojej biblioteczki.
Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4
Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby

Poznaj Lightroom 4 z najlepszym przewodnikiem! Uwaga! Oto nowa książka Scotta Kelby...ego - w całości poświęcona najnowszej wersji wyjątkowego narzędzia...

Mac OS X Leopard. 205 lekcji ze Scottem Kelbym
Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Mac OS X Leopard. 205 lekcji ze Scottem Kelbym

Poznaj możliwości MacOS X! Co powinien wiedzieć każdy użytkownik MacOS X? Jak wykonać typowe zadania? Jak wykorzystać multimedia w MacOS X? MacOS...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis