Szepty w ciemności

Tajemnica posępnego domu w powieści "autora Pokoju Naomi". Po śmierci ojca piętnastoletnia Charlotte trafia do posiadłości dalekich krewnych, wielkiego dworu położonego na odludziu. Życzliwość gospodarzy, piękne stroje, wyszukane potrawy - wszystko tu przypomina jej dawne dostatnie życie i daje poczucie bezpieczeństwa. Lecz gdy zapada zmierzch, dwór zmienia swe oblicze. Coś czai się w mroku, coś obserwuje Charlotte z ciemności. I jest coraz bliżej... Jonathan Aycliffe, brytyjski mistrz horroru, wielokrotnie nominowany do najważniejszych nagród gatunku, m.in. British Fantasy Society Award, jest autorem ponad 20 książek - powieści grozy i thrillerów. W każdej z nich oplata czytelnika niewidzialną siecią strachu.

Informacje dodatkowe o Szepty w ciemności:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d

Kup książkę Szepty w ciemności

Szepty w ciemności - opinie o książce

Avatar użytkownika - anka920
anka920
Przeczytane:2016-09-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016, 52 książki 2016, Mam,
Opowieść utrzymana w klimacie, który przyprawia o dreszczyk. nie spodziewałam się, że czytając można się bać, a jednak ta książka pokazała mi, że można. Mroczne opisy pomieszczeń oraz zdarzeń jakie miały miejsce w Berras Hall - posiadłości krewnych bohaterki w której to zamieszkała - przyprawiają o dreszcze.
Avatar użytkownika - cod
cod
Przeczytane:2010-05-08, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,
Powieść stylizowana na powieść gotycką. Ponura posiadłość, ciemność i tajemnica. Ameryki nie odkrywa, ale utrzymuje cłałkiem zacny klimat.
Avatar użytkownika - MArtT
Przeczytane:2011-08-22, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam,
Pokój Naomi
Jonathan Aycliffe 0
Okładka ksiązki - Pokój Naomi

W wigilię Bożego Narodzenia Charles zabiera swoją czteroletnią córeczkę po zakupy. W zatłoczonym sklepie z zabawkami Naomi znika w tłumie. Następnego dnia...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz