Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, geeków i namolnych zombie. Tom 3

Dani jest kompletnie zaskoczona, kiedy w Zgryzi pojawia się Arch, jej przyjaciel z rodzinnych stron. W dodatku chłopak zachowuje się bardzo dziwnie i wygląda na nieszczęśliwego. Główna bohaterka przedstawia go swoim nowym przyjaciołom. Co może zrobić, aby pomóc staremu, dobremu znajomemu odzyskać dobry humor i aby nie czuł się rozczarowany tym, że w Zgryzi zawarła nowe przyjaźnie? W szkole pojawia się też nowa uczennica. Niestety, nie za wiele o niej wiadomo, bo zazwyczaj milczy. Ma też pewną dziwną cechę - często znika... Kolejna zabawna część opowieści o zwariowanej szkole imienia Świętej Zgryzoty.

Informacje dodatkowe o Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, geeków i namolnych zombie. Tom 3:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2019-01-30
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 9-12 lat

Kup książkę Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, geeków i namolnych zombie. Tom 3

Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, geeków i namolnych zombie. Tom 3 - opinie o książce

Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, duchów i uciekjących babć
Karen McCombie0
Okładka ksiązki - Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, duchów i uciekjących babć

Ciężko jest traktować swoją dyrektorkę na poważnie, kiedy ma na sobie kostium jednorożca, prawda? Uwielbiam być w Szkole im. Św. Zgryzoty (czyli po portu...

Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, kóz i zabłąkanych chłopców. Tom 1
Karen McCombie0
Okładka ksiązki - Szkoła im. św. Zgryzoty dla dziewcząt, kóz i zabłąkanych chłopców. Tom 1

Moja mama kocha zadki pingwinów bardziej niż mnie. Inaczej nigdy nie porzuciłaby mnie w starym internacie, sama wyruszając w misję badawczą na Antarktykę...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis