Tajne operacje wróbla Eryka

Kolejna porcja przygód dzielnego wróbla i jego walecznych przyjaciół!

Grupa bojowa z Chwalimierza nie może narzekać na nudę. Przyjaciele znów muszą stawić czoła niebezpieczeństwu, by uratować życie swoich bliskich.
Najpierw spróbują odbić Zbycha – brata marynarza Taja – z rąk ich największego wroga, Ferdynanda. Potem rozpoczną wyścig z czasem, aby odnaleźć antidotum dla Marioli, która przez pomyłkę wypiła truciznę. A na koniec ruszą na pomoc samej ukochanej Eryka, porwanej przez nieznanego sprawcę. Wyzwania są ogromne. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych dla odważnego wróbla i jego przyjaciół!

„Tajne operacje wróbla Eryka” to pełna humoru opowieść o sile przyjaźni, pokonywaniu własnych słabości i chęci niesienia pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Kocur ledwo żył. Był zmęczony pierwszą akcją, a teraz szykowała się następna. Z pomocą przerażonego szczura Jana wstał i resztkami sił, na uginających się pod ciężarem ciała łapach, usiadł za sterami. Jak szybko musiał się obudzić, wie ten tylko, kto na wprost siebie zobaczył kiedyś błyskawicznie zbliżający się samolot wroga.
– Trzymać się! – zdążył krzyknąć, skręcając w ostatniej chwili maszynę.
Centymetry dzieliły ich od tragedii. Eryk przyczepiony był do sufitu, a szczur Jan trzymał się krawędzi okna. Gdy samolot wyrównał lot, obaj spadli na pokład, wzbogacając się o dodatkowe siniaki.

Informacje dodatkowe o Tajne operacje wróbla Eryka:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2024-05-13

Kup książkę Tajne operacje wróbla Eryka

Sensacyjne przygody wróbla Eryka
Kamil Śmigielski0
Okładka ksiązki -  Sensacyjne przygody wróbla Eryka

Nie można po prostu stać z boku, gdy wszędzie czeka tyle przygód! Nic złego nie może się wydarzyć, gdy stoją przy tobie dobrzy przyjaciele. Wie o tym...