Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ

CZYTAJ - dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Adventures of Sherlock Holmes przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ - pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Adventures of Sherlock Holmes dostępne na stronie poltext.pl/pobierz. Czytaj jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę.

ĆWICZ - do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia na marginesach stron znajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów;

? w części O słowach poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznej poznasz struktury i zagadnienia językowe;

? dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i różnorodnym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu;

? odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych znajdziesz w kluczu na końcu książki.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.

POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY

Genialny detektyw amator, Sherlock Holmes, rozwiązuje kolejne skomplikowane zagadki kryminalne. W ściganiu przestępców pomaga mu sztuka dedukcji, znajomość psychologii, chemii, prawa, literatury sensacyjnej, policyjne kroniki wypadków oraz nieodłączna fajka, a czasami gra na skrzypcach.

Informacje dodatkowe o The Adventures of Sherlock Holmes (part II). Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2018-04-27
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę The Adventures of Sherlock Holmes (part II). Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego

The Adventures of Sherlock Holmes (part II). Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego - opinie o książce

Maciej Polak0
Okładka ksiązki - The Picture of Dorian Gray. Portret Doriana Graya w wersji do nauki angielskiego

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści, a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka...

Maciej Polak0
Okładka ksiązki - OPOWIADANIA Edgara Allana Poe z angielskim. Groza, horror i fantasy, czyli jak miło i przyjemnie doskonalić swój angielski

Edgar Allan Poe jest uważany za jednego z prekursorów powieści grozy, horroru, ale także science-fiction i fantasy, jak i powieści detektywistycznej...