The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania

Książka, którą powinien mieć każdy miłośnik twórczości J.R.R. Tolkiena. Samodzielnie nadaj barwy kluczowym scenom z filmu, który zawładnął wyobraźnią milionów widzów. Zdecyduj, jakimi barwami pysznił się świat Froda, Legolasa i Golluma, wybierz odcień czerni skóry Orków i złocistych włosów Galadrieli. Zabaw się w artystę, który decyduje o kolorach wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów scenografii. Doskonała rozrywka, świetna zabawa, niepowtarzalna okazja, by wrócić do magicznego świata ,,Władcy Pierścieni".

Informacje dodatkowe o The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2016-11-23
Kategoria: Hobby

Kup książkę The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania

The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-04-26,
Co prawda długie, jesienne i deszczowe wieczory mamy już za sobą, a więc i czasu na relaks jakby mniej - mimo wszystko ta książka do kolorowania, to coś, co musiało znaleźć się na mojej półce. Uwielbiam zarówno Mistrza Tolkiena jak i genialnego Petera Jacksona, więc kolorowanka niniejsza jest książką, która bardzo szybko skradła moje fanowskie serduszko. Znaleźć tu można szereg filmowych kadrów, które szybko przeniosą naszą wyobraźnię w te czasy, kiedy w drżących dłoniach trzymaliśmy pierwsze VHS z jednym z najlepszych filmów wszechczasów. Zobaczymy tu krajobraz uroczego Shire, ucieczkę hobbistów przed Nazgulami i ich jakże pamiętny pościg przez rzekę, wspaniałe Rivendell, starcie Gandalfa z Balrogiem w Morii, paskudnych Orków, wyprawę przez Martwe Bagna i wiele, wiele innych. Poza filmowymi kadrami, kolorowanka zawiera przedstawienia poszczególnych bohaterów - drużynę pierścienia, elfy, Sarumana, Eowynę i pozostałych. Jeśli chodzi o poziom trudności - jest on niezwykle zróżnicowany. Pojedyncze postacie nie są wielkim wyzwaniem - przypominają raczej zwykłe kolorowanki dla dzieci. Natomiast te strony, na których uwieczniono filmowe fotosy, są o wiele, wiele trudniejsze. Rozrysowano tam najdrobniejsze szczegóły fantastycznego świata. Podsumowując - filmowa książka do kolorowania dla dorosłych, to strzał w dziesiątkę, dla wszystkich tych którym znudziły się kolorowe ogrody i mandale, ale przede wszystkim dla fanów trylogii.
Avatar użytkownika - monweg
monweg
Przeczytane:2016-12-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Egzemplarz recenzencki, Mam,
Kiedy w ręce wpadły mi kolorowanki związane ściśle z Harrym Potterem, przypuszczałam, że kwestią czasu będzie, gdy ukażą się również te, na które z wytęsknieniem czekałam. I tak oto nakładem Wydawnictwa Akurat ukazała się przepiękna kolorowanka, raczej dla dorosłych, choć w książce znalazło się kilka łatwiejszych obrazków, z którymi śmiało poradzą sobie na przykład siedmiolatki. Oczywiście piszę tu o kolorowance, z której kilka obrazków przedstawiam, czyli rysunki-kadry z filmów Władca Pierścieni. Możecie wyruszyć w "podróż" po Śródziemiu, z Hobbitonu do samego serca Mordoru. Nie musicie czytać, w tym przypadku wystarczy oglądać, zaopatrzyć się w kilka kredek i obudzić wyobraźnię. W Śródziemiu obok ludzi, oglądamy hobbity, krasnoludy, elfy, enty oraz orki, a wśród nich straszliwe i niebezpieczne Uruk-hai. Można przeżyć po raz kolejny trudy, znoje, porażki i nadzieje głównych bohaterów, a przede wszystkim Powiernika Pierścienia, Frodo Bagginsa. To z nim przemierzamy tę drogę, odwiedzając siedziby elfów Rivendell i Lothlórien; opuszczone królestwo krasnoludów, Morię; Isengard - warownię Sarumana; kraj Eorlingów - Rohan; Rogaty Gród, a także Minas Tirith. W końcu docieramy w najniebezpieczniejsze miejsca z tej trylogii: Pelennor, gdzie miała miejsce wielka bitwa; przełęcz Cirith Ungol; wieżę Minas Morgul, i docieramy do Szczeliny Zagłady - cel wyprawy, punkt w którym ma ulec zniszczeniu tytułowy pierścień. Jak z innymi, tak i z tą kolorowanką bardzo przyjemnie spędziłam czas. Bawiłam się wyśmienicie, a przy okazji od nowa przeżywałam zmagania Froda. Uwielbiam trylogię Władca Pierścieni, tak filmy, jak i powieści. Bardzo się cieszę, że powstała ta kolorowanka. Książkę tę polecam tym z was, którzy pokochali trylogię Tolkiena oraz tym, którzy lubią "pobawić" się kredkami w wolnych chwilach. Gwarantuję niesłychane wrażenia i przednią rozrywkę. Zdecydowanie polecam.
Zwierzogród. Kocham ten film
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Zwierzogród. Kocham ten film

Witajcie w Zwierzogrodzie! Nie znajdziecie drugiego takiego miasta!  Nieważne, czy jesteś ogromnym słoniem, czy malutką ryjówką - możesz zostać...

Dom
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Dom

Do lektury tych wspomnień nie trzeba specjalnie zachęcać. Tematem książki są bowiem losy konkretnych ludzi, z krwi i kości, co zawsze przyciąga wrażliwych...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska