Trzy boginie

Wciągająca historia poszukiwań bezcennych statuetek, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, miłosnych przygód i erotycznych uniesień.

Rok 1915.

Niemiecka torpeda uderza w luksusowy transatlantyk ,,Lusitania", powodując śmierć ponad 1500 osób. Ratuje się garstka ludzi, a wśród nich drobny złodziejaszek, który tuż przed katastrofą zdążył przywłaszczyć sobie srebrną figurkę greckiej bogini. Nie wie, że jest ona jedną z trzech statuetek, które razem stanowią bezcenny skarb.

Rok 2002.

Statuetka, która przez blisko sto lat pozostawała w rękach rodziny, zostaje ponownie skradziona. Rodzeństwo Sullivanów postanawia odzyskać skarb prapradziadka i zdobyć fortunę. Poszukiwania zawiodą ich do Irlandii, Helsinek, Pragi i Nowego Jorku, gdzie o trzy boginie toczyć się będzie walka na śmierć i życie.

Uwielbiana przez polskie czytelniczki Nora Roberts to autorka ponad dwustu powieści, nieodmiennie zajmujących pierwsze miejsce na listach bestsellerów ,,New York Timesa", sprzedanych w ponad pięciuset milionach egzemplarzy.

,,Nora Roberts należy obecnie do najpopularniejszych powieściopisarek".

Washington Post Book World

Informacje dodatkowe o Trzy boginie:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2022-04-27

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Trzy boginie

Trzy boginie - opinie o książce

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2015-01-11,
Książkę czyta się szybko, to historia o miłości, marzeniach i nienawiści. Do tego sporo w niej intryg, tajemnic i emocji. Poza tym warto ją przeczytać ze względu na historię figurek. Gorąco polecam!!!
Avatar użytkownika - GRZADA
GRZADA
Przeczytane:2014-11-23,
Dobrze się czyta - pomysł całkiem jak amerykański film sensacyjny. Sporo się dzieje ale główni bohaterowie zawsze są wygrani. Trochę romansu i erotyki też się znajdzie na stronicach tej książki.
Avatar użytkownika - mirand
mirand
Przeczytane:2019-01-08, Ocena: 4, Przeczytałam,

Znam Norę Roberts z innych powieści i muszę powiedzieć że ta, jak to mówią " d...y nie urywa". Fajny motyw z akcją , w tym trzy tworzące się romanse kończące się zaręczynami i ślubem- totalny słodki happyend.Ocena byłaby jeszcze niższa gdyby nie fakt, że intryga wymyślona przez autorkę naprawdę urozmaiciła powieść przez co książkę dość przyjemnie się czytało. Bohaterzy z ogromnymi rozbieżnościami i ciekawymi opisami psychologicznymi również sprawili , że książka wiele zyskała.

Napisana prostym, przyjemnym językiem zawiera wiele wątków humorystycznych , niejednokrotnie uśmiechałam się sama do siebie.

Jest wiele lepszych lektur od tej , mimo wszystko na samotny wieczór, gdy już zupełnie nie macie po co sięgnąć , w mojej opini nadaje się do ciepłej kawy i łózka czy też wielkie michy lodów:)

Avatar użytkownika - centka3
centka3
Przeczytane:2018-01-23, Ocena: 5, Przeczytałam,

Książka ciekawa, myślę że jedna z lepszych tej autorki. Trójka rodzeństwa, Sullivanów wyrusza na poszukiwanie posążków - trzech mojr. Podróżując po świecie w ich poszukiwaniu, każdy z nich odnajduje miłość.

Avatar użytkownika - Poziomka
Przeczytane:2014-08-16, Ocena: 5, Przeczytałam,
Powrót Rafe'a
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Powrót Rafe

Żądny przygód twardziel, który nigdy nie podporządkował się nikomu, wraca do rodzinnych stron. Kupuje starą posiadłość i urządza tam pensjonat...

Dziedzictwo
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Dziedzictwo

Fascynująca historia rodzeństwa z książęcego rodu de Cordina! Księżniczka i tajny agent stają się nierozłączni. Gabriella cudem ucieka porywaczom, ale...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis