Tylkoja i moc wzespołków. Zagracanie korytarzy w budynkach wielorodzinnych

Żyjemy w świecie nieustannej rywalizacji. Z jednej strony daje ona wielu osobom napęd do działania i jest motorem postępu. Z drugiej - dzieli ludzi na wygranych i przegranych, bywa też przyczyną dramatów.

Ta książka przedstawia zdrowy model rywalizacji i pomaga uniknąć pułapek związanych ze współzawodnictwem.

Puenta, po wygranej w szkolnych eliminacjach, przygotowuje się do półfinału Wielkiego Turnieju - ważnego wydarzenia w fantastycznym świecie Filajków. Przebieg rywalizacji staje się źródłem wielu niespodziewanych i niezwykle trudnych dla dziewczynki przeżyć. Z kolei Fokus, mimo nadzwyczajnego talentu sportowego, nie chce dołączyć do zespołu trenera Temperamenta, co pozwoliłoby mu rozwinąć umiejętności. Jakie są motywy działania i decyzji obojga bohaterów? Jaką rolę odgrywa w całej historii tajemniczy stwór Tylkoja? Czy da się połączyć ambicję i wytrwałe dążenie do celu z radością z tego, co się robi?

Łączybajki dla Małych i Dużych to książki w równej mierze dla dzieci i dla dorosłych. Są pomyślane tak, by zachęcać do rozmowy i do wspólnego rozwiązywania trudnych sytuacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć na dany temat, znajduje się na stronach dla Małych i stronach dla Dużych. Te strony stanowią pomocne narzędzie dla rodziców i wychowawców oraz wszystkich osób pracujących z dziećmi.

Informacje dodatkowe o Tylkoja i moc wzespołków. Zagracanie korytarzy w budynkach wielorodzinnych:

Wydawnictwo: GWP
Data wydania: 2023-08-29
Kategoria: Poradniki

Tagi: Dzieci od ok. 12 lat

Kup książkę Tylkoja i moc wzespołków. Zagracanie korytarzy w budynkach wielorodzinnych

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska