Umiem rysować konie, kucyki i jednorożce

Rysuj konie, kucyki i jednorożce krok po kroku!

Kochasz rysować ale masz wrażenie, że nie zawsze ci to wychodzi? Uwielbiasz konie, kucyki i jednorożce oraz marzysz o tym, żeby umieć je narysować? Zatem do dzieła!

Proste instrukcje pokażą ci jak krok po kroku, przy pomocy kilku ruchów ołówkiem czy flamastrem wyczarować wspaniałe rysunki przedstawiające urocze kucyki, magiczne jednorożce czy konie w galopie.

Nie potrzebujesz nawet zeszytu, bo w książce zaplanowano specjalne miejsce na twoje prace.

Rysowanie to nie tylko świetna zabawa, ale także ćwiczenie cierpliwości i ręki, co ułatwia późniejszą naukę pisania.

Adelina Sandecka - Absolwentka warszawskiej ASP. Ukończyła licencjat z ilustracji u prof. Zygmunta Januszewskiego i magisterium z projektowania graficznego u prof. Romualda Sochy. Od 2011 roku współpracuje z różnymi wydawnictwami, m.in. z Egmontem, Naszą Księgarnią, Nauticą, Kropką, Pascalem, Słownym.

Dumna mama Stefka, która jest zachwycona jego nieograniczoną wyobraźnią i talentem ilustracyjnym. Kocha zwierzęta, podróże, wycieczki piesze i rowerowe.

Informacje dodatkowe o Umiem rysować konie, kucyki i jednorożce:

Wydawnictwo: Kropka
Data wydania: 2023-01-25

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące

Kup książkę Umiem rysować konie, kucyki i jednorożce

Umiem rysować konie, kucyki i jednorożce - opinie o książce

Chcesz narysować konika polskiego, a może konia Islandzkiego?

Może wolisz kuce? Walijskiego lub Dortmoora?

Książka ,,Umiem rysować Konie, Kucyki i jednorożce" to wspaniała propozycja dla tych, którzy uwielbiają te zwierzęta, ale nie bardzo radzą sobie z ich narysowaniem. Publikacja zawiera wiele gatunków tych zwierząt. Możemy narysować konia w biegu, siedzącego, stającego dęba lub skubiącego trawę. A jeśli wolicie fantastyczne zwierzątka, to można narysować jednorożce bajkowe, magiczne, ze skrzydłami i bez skrzydeł. Wesołe i zrelaksowane.

Książka ,,Umiem rysować Konie, Kucyki i jednorożce" to idealne narzędzie do tego by nauczyć się rysować. Zawiera bardzo dużo przeróżnych koni, kucy i jednorożców, które krok po kroku są wytłumaczone jak je narysować. Dzieci na pewno ćwiczą przy tym cierpliwość i motorykę małą. Dla mnie czas spędzony z książką i z tymi zwierzątkami był świetną zabawą i relaksem. Dla moich dzieci fantastyczną przygoda i nauką rysunku poprzez zabawę.

Jeśli lubicie rysować i kochacie konie, kuce i jednorożce to bardzo polecam tę książkę. Każdy na pewno znajdzie swój rysunek i spróbuje go nakreślić.

[współpraca reklamowa] Wydawnictwo Kropka

Ale buzie!
Adelina Sandecka0
Okładka ksiązki - Ale buzie!

Książka aktywnościowa dla całej rodziny! Zapełnijcie kolorowe kontury dołączonymi do książki naklejkami. Użyjcie wyobraźni, aby stworzyć niepowtarzalne...

Umiem rysować dinozaury
Adelina Sandecka0
Okładka ksiązki - Umiem rysować dinozaury

Ta książka przeznaczona dla najmłodszych jest dowodem na to, że każdy umie rysować! Wystarczy się nie zrażać i próbować do skutku, bo ćwiczenie czyni...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska