VA BENE! Klasa 7 to podręcznik do nauki języka włoskiego do klasy 7 szkoły podstawowej posiadający numer MEiN 750/1/2021.

Va Bene! to nowatorska, odświeżona seria podręczników do nauki języka włoskiego od podstaw w klasach 7 i 8 szkoły podstawowej, opracowana przez polskich autorów. Uwzględnia indywidualne potrzeby polskich uczniów i trudności, które napotykają w procesie przyswajania języka włoskiego na poziomie A1.

Podręcznik interaktywny stanowi ekstra-dodatek w przypadku zakupu wersji papierowej podręcznika VA BENE! 7 (podana cena obejmuje pakiet: wersja papierowa + wersja cyfrowa).

Książka cyfrowa jest dostępna w wersji interaktywnej na platformie dzwonek.pl dla wszystkich osób, które zakupiły wersję papierową podręcznika.

Kod dostępu do wersji cyfrowej jest dostarczany pocztą elektroniczną po przesłaniu zapotrzebowania mailowego przez szkołę, nauczyciela lub indywidualnego klienta na adres: szkoly@nowela.pl. W celu uruchomienia podręcznika cyfrowego należy założyć konto na platformie dzwonek.pl oraz wpisać kod w zakładce "odblokuj kolekcję": Załóż konto i odblokuj kolekcję na dzwonek.pl.

Seria Va Bene! motywuje do nauki i wprowadza interesujące rozwiązania dydaktyczne wynikające z podejścia działaniowego.

Naukę ułatwia przejrzysty układ treści podręcznika:

Avanti! - wprowadzenie do tematu i materiału dydaktycznego zawartego w rozdziałach, Comunichiamo - przedstawienie materiału gramatycznego i leksykalnego w kontekście sytuacyjnym, Graaa...mmatica - prezentacja zagadnień gramatycznych objaśnianych w języku polskim ze starannie dobranymi ćwiczeniami utrwalającymi, Giochiamo con la lingua! - utrwalenie i poszerzenie poznanego wcześniej materiału językowego przez użycie go w różnych sytuacjach komunikacyjnych, często o charakterze zabawowym, Pronunciamo bene - prezentacja zasad i ćwiczenia wymowy języka włoskiego. Wybór przedstawionych zasad wymowy został dokonany przede wszystkim na podstawie różnic fonetycznych między językiem polskim a językiem włoskim, So gia..., czyli co potrafię! - zestawienie słownictwa oraz zagadnień gramatycznych i fonetycznych z rozdziału, przeznaczone głównie do powtórek, Fai una piccola prova! - zadania i projekty umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania materiału językowego (w tym samoocenę), Słowniczek i tabele - słowniczek włosko-polski i tabele odmian czasowników.

Dodatkowo:

o Kody QR do nagrań audio.

o Bogata obudowa dydaktyczna dla nauczyciela w Bibliotece Nauczyciela wydawnictwa Nowela.

Informacje dodatkowe o Va Bene! klasa 7 podręcznik do języka włoskiego. Szkoła podstawowa. Młodzież. MEiN:

Wydawnictwo: NOWELA
Data wydania: 2021-06-30
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Va Bene! klasa 7 podręcznik do języka włoskiego. Szkoła podstawowa. Młodzież. MEiN

Aleksandra Kostecka-Szewc0
Okładka ksiązki - Va bene! klasa 8 ćwiczenia do języka włoskiego. Szkoła podstawowa. Młodzież. MEiN

VA BENE! klasa 8 ćwiczenia + zawartość online Va Bene! to nowatorska, odświeżona seria podręczników do nauki języka włoskiego od podstaw w klasach 7 i...

Aleksandra Kostecka-Szewc0
Okładka ksiązki - Va Bene! klasa 8 podręcznik do języka włoskiego. Szkoła podstawowa. Młodzież. MEiN

VA BENE! Klasa 8 to podręcznik do nauki języka włoskiego do klasy 8 szkoły podstawowej posiadający numer MEN 750/2/2021. Va Bene! to nowatorska, odświeżona...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;