W słońcu i w deszczu

Jan Karon opisuje wesele, na które czekały miliony fanów opowieści o Mitford!

Przez cały cykl dotychczasowych powieści o Mitford fani zachowali w swoich sercach specjalne

miejsce dla Dooleya Kavanagha, którego poznali w tomie zatytułowanym W moim Mitford jako

bosego chłopca w brudnych ogrodniczkach. Teraz adoptowany syn ojca Tima Kavanagha

ukończył studia weterynaryjne i otworzył własną lecznicę dla zwierząt. Ponieważ przez jakiś

czas budżet będzie napięty, on i Lace Harper, jego bratnia dusza od czasów dzieciństwa, chcą

urządzić skromne wesele.

I tak, plan przewiduje wyeliminowanie kosztów cateringu i zorganizowanie przyjęcia

składkowego. Będzie zabawnie. Stary przyjaciel oferuje zjawienie się ze swoją wiejską kapelą.

Gratis. Wysprzątana na błysk stodoła okazuje się idealnym miejscem na zorganizowanie

przyjęcia dla przyjaciół i rodziny. Bułka z masłem, zgadza się?

W W słońcu i w deszczu Jan Karon opisuje wesele, na które czekały miliony fanów opowieści o

Mitford. Jest czerwcowy dzień w górach, całkiem sporo stworzeń małych i dużych i wy także

jesteście zaproszeni - bo należycie do rodziny. Na marginesie, to dość niezobowiązująca okazja,

więc przyjdźcie tak jak jesteście i nie zapomnijcie o chusteczkach. Co by to było bowiem za

wesele, gdyby ktoś nie uronił łzy?

,,Witajcie w domu, fani opowieści o Mitford... Możecie znowu cieszyć się darem Jan Karon do

portretowania w intrygujący sposób trudów codziennego życia i kreślenia wyrazistego obrazu

świata".

,,People"

Informacje dodatkowe o W słońcu i w deszczu:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2017-03-27
Tytuł oryginału: Come Rain or Come Shine

Kup książkę W słońcu i w deszczu

W słońcu i w deszczu - opinie o książce

Avatar użytkownika - anoola
anoola
Przeczytane:2017-05-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2017, Mam,
Iskra boża
Jan Karon0
Okładka ksiązki - Iskra boża

Jan Karon zostawiła na koniec to, co najlepsze.Długo oczekiwany ostatni tom z ulubionej serii opowieści o Mitford.W powieści Iskra boża odnajdziecie postaci...

Światełko w oknie
Jan Karon0
Okładka ksiązki - Światełko w oknie

Kolejny tom opowieści o cudownym świecie ojca Tima. Miasteczko Mitford to takie senne miejsce, które zawsze pojawia się w naszych myślach, gdy chcemy...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis