Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare

Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare to niezwykły sposób na naukę języka włoskiego podczas wciągającej lektury! Połączenie powieści i kursu językowego będzie strzałem w dziesiątkę dla fanów kryminałów.

Spokój w uroczym włoskim miasteczku znów zostaje zakłócony. Co stało się z młodą dziewczyną, która zaginęła po kolacji urodzinowej nad morzem? Jaki związek z jej zniknięciem ma wyłowione przez rybaków ciało? W rozwiązaniu zagadki pomogą niezdarny komendant Musante i piękna detektyw Marson.

Fascynująca historia kryminalna została napisana specjalnie z myślą o osobach władających językiem włoskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). W teście zaznaczono trudniejsze słówka, których tłumaczenie znajdziesz na marginesach - nie musisz odrywać się od lektury w poszukiwaniu słownika! Tym bardziej, że słowniczek włosko-polski umieszczony został także na końcu książki.

Blisko 80 różnorodnych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych z kluczem odpowiedzi pomoże ci w utrwaleniu wiedzy. Audiobook gratis w wykonaniu native speakera będzie doskonałą pomocą w nauce rozumienia ze słuchu i osłuchaniu się z prawidłową wymową.

Kryminał z ćwiczeniami to:

- intrygująca historia kryminalna

- tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach

- słowniczek włosko-polski

- blisko 80 ćwiczeń leksykalno-gramatycznych

Informacje dodatkowe o Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2017-07-31
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare

Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare - opinie o książce

Włoski Kryminał z samouczkiem La donna scomparsa
Claudia Ruscello0
Okładka ksiązki -  Włoski Kryminał z samouczkiem La donna scomparsa

W spokojnym włoskim miasteczku znika bez śladu młoda kobieta. Czyżby za jej zaginięciem stał któryś z mieszkańców? Do akcji wkraczają niezdarny...