Wróć do tego lata

Bethany Lyall, architekt wnętrz, stawia właśnie pierwsze kroki na drodze swej kariery, kiedy otrzymuje wiadomość, że babka, z którą od lat nie utrzymywała kontaktów, zostawiła jej w spadku posiadłość w północno-wschodniej Anglii. Testament jest jednak opatrzony pewnym warunkiem - żeby zatrzymać dom, spadkobierczyni musi w nim zamieszkać.

Bethany nie potrafi podjąć decyzji, czy pozostać w Londynie, czy przejąć rodzinną posiadłość, postanawia więc zamieszkać w odziedziczonym domu na próbę.

I nagle zaczynają ożywać wspomnienia pewnego lata, kiedy to zdarzyło się coś, co wpłynęło na Bethany tak mocno, że nie zapamiętała nic z okresu dzieciństwa. Pełna obaw, stara się jednak dotrzeć do prawdy o sobie i własnej rodzinie, wiedząc, że tylko wtedy poradzi sobie z chaosem, jaki nagle zapanował w jej życiu, gdy pojawili się w nim trzej mężczyźni. Bethany musi wiedzieć, który z nich jest przyjacielem, który wrogiem, a który być może zostanie kochankiem, i w tym celu musi rozliczyć się z własną przeszłością.

Informacje dodatkowe o Wróć do tego lata:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 1997 (data przybliżona)
ISBN: 83-7157-167-4

Kup książkę Wróć do tego lata

Wróć do tego lata - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4