Wybrzeże Słowenii i Chorwacji: Istria i Kvarner. Udane Wakacje. Wydanie 1

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!

Wybrzeże Słowenii i Chorwacji, to malownicze zatoki, urzekające półwyspy, lazurowe morze i zbocza porośnięte oliwnymi gajami. Po wypoczynku na skalistej plaży, wieczorem można szukać wytchnienia w starych, portowych miasteczkach o niezwykle barwnej historii. Przewodnik Michelin podpowiada co na wybrzeżach Słowenii i Chorwacji warto, a co koniecznie trzeba zobaczyć.

Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.

W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:

informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe Wybrzeże Słowenii i Chorwacji - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca

Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Precyzyjne mapy

mapa Wybrzeża Słowenii i Chorwacji na wewnętrznych stronach okładki mapy najważniejszych miast

Informacje dodatkowe o Wybrzeże Słowenii i Chorwacji: Istria i Kvarner. Udane Wakacje. Wydanie 1:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012-05-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wybrzeże Słowenii i Chorwacji: Istria i Kvarner. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wybrzeże Słowenii i Chorwacji: Istria i Kvarner. Udane Wakacje. Wydanie 1 - opinie o książce

GTO - Great Teacher Onizuka
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - GTO - Great Teacher Onizuka

Fuyutsuki odkrywa "Pamiętnik cykady", którego autorem jest zakochany w niej Teshigawara. Zapiski nauczyciela okazują sie jednak tyleż wyruszające...

Krok po kroku. Microsoft Office 2007 + CD
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Krok po kroku.  Microsoft Office 2007 + CD

Inteligentna metoda nauki pakietu Microsoft Office krok po kroku!Opanuj szybko posługiwanie się programami Microsoft Access 2007, Excel 2007, Outlook 2007...