Zaczyna się od pasji

Czy chcesz robić to, co kochasz, i kochać to, co robisz?
Czy chciałbyś, aby twoje życie było pełne energii oraz inspirowało innych?
Czy myślałeś o tym, co jest tak naprawdę ważne w twoim życiu?

Przez trzydzieści lat Keith Abraham pomagał ludziom na całym świecie pracować bardziej kreatywnie, inspirować innych i osiągać fantastyczne rezultaty. Książka ta wyposaży cię w odpowiednie narzędzia, które mogą pozwolić ci odnosić sukcesy nie tylko w pracy, ale i w życiu.

Przejrzyście wyłożone informacje są dodatkowo wsparte schematami oraz inspirującymi historiami, które mają ci pomóc:
- na nowo powrócić do marzeń i określić, co jest dla ciebie ważne;
- usunąć umysłowe i emocjonalne przeszkody, które blokują drogę do wytyczonego celu;
- „zarazić” pasją innych i stawać się prawdziwym liderem.

Czas rozpocząć życie oparte na pewności, celowości i wierze w siebie.

Jako założyciel Passionate Performance Inc. Keith Abraham jest źródłem inspiracji dla tysięcy ludzi dzięki swojej wizji i kreatywnemu doradztwu. Jest autorem bestsellerów i twórcą globalnej inicjatywy One Goal Global Challenge™.

Informacje dodatkowe o Zaczyna się od pasji:

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2017-10-10
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-65068-89-7
Tytuł oryginału: It starts with passion: do what you love and love what you do
Tłumaczenie: Małgorzata Małecka

Kup książkę Zaczyna się od pasji

Zaczyna się od pasji - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2019-03-10, Mam,

Książka Keith Abraham zaczyna się od cytatu, który uświadamia już na wstępie, jak ważna jest pasja:
Nie wydarzy się nic wspaniałego, dopóki ktoś nie poczuje pasji do czegoś.

Zaczyna się od pasji to książka, która pełna jest przemyśleń wspartych badaniami, łatwymi do zrozumienia koncepcjami, modelami graficznymi, które wzbogacą wiedzę, inspirującymi historiami, praktycznymi pomysłami, które możemy zastosować we własnym życiu.

Podzielona jest ona na cztery części. W pierwszej części Znaczenie - jak zdobyć pewność w życiu odkryjemy, jak wykorzystywać jedną (do trzech) napędzających nas emocji. Jest to potencjał, który stanowi podstawę każdego sukcesu.

W części drugiej Kamienie milowe - jak osiągnąć klarowność Keith Abraham zademonstruje, że dostrojenie emocji, nastawienie i działania tworzą nierozerwalną więź osobistą. Kiedy zaczynamy układać plany na podstawie tego, jak chcemy się poczuć, ustalać etapy ich realizowania na drodze ku temu uczuciu, i to właśnie dzięki podjęciu konkretnych działań, szybciej zrealizujemy własne plany.

Nastawienie - jak wzmocnić pewność siebie to tytuł trzeciej części. Dowiemy się tutaj, jak przejść od miejsca, w którym teraz jesteśmy, do tego, w którym chcemy się znaleźć jutro. Przyjrzymy się tu ośmiu sprawdzonym strategiom rozwoju osobistego, które stają się katalizatorem w pozbywaniu się emocjonalnych więzów, umysłowych przeszkód i fizycznych wymówek.

W ostatniej czwartej części Rozpęd - jak żyć konsekwentnie przejdziemy od konsekwentnej niekonsekwencji w podejściu i działaniu. Wiemy, że kiedy niesie nas fala, stajemy się proaktywni i postępowi. Przyjmiemy filozofię, że dobry plan który wdrożymy dzisiaj, jest lepszy od najdoskonalszego planu wprowadzonego w życie od jutra. Sednem będzie to, że prawdziwy rozpęd w życiu staje się katalizatorem, który nas doładowuje.

Zaczyna się od pasji to ciekawa i przemyślana pozycja.  Jest motorem napędowym dla osób, które są gotowe na to, aby mieć więcej, osiągnąć więcej dla siebie. Napisana jest dla tych, którzy wymagają od życia i w nim chcą doświadczać pasji - chcą żyć i kochać to, co robią. Czy jesteśmy gotowi wpuścić do naszego życia więcej pasji? Życie jest za krótkie, aby wyrzec się marzeń, pragnień, nadziei i szukaniem wymówek, by być tylko odpowiedzialnym dorosłym.

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis