ZIELONA SERIA. Tylko białko roślinne

Dlaczego warto spożywać białka roślinne? Z tej książki dowiesz się, co jest najlepsze dla Ciebie, dla Twojego zdrowia i dla Twojego smaku!

Jak przyrządzić rośliny strączkowe, żeby wydobyć z nich jak najwięcej zawartego bogactwa - białka, którym są wypełnione? Jakie są korzyści z ich spożywania? Jak nauczyć się zamieniać białka pochodzenia zwierzęcego na te zdrowsze, roślinne?

Ponad 60 przepisów podzielonych na: przekąski i przystawki, zupy i sałatki, dania główne oraz desery - a przy każdym daniu obowiązkowo podana zawartość białka w jednej porcji.

Stek wegetariański, dip bombajski, zielona pizza, sałatka Majów, ragout orkiszowe, niebieskie smoothie białkowe czy kulki mocy - to tylko kilka z wielu zaskakujących potraw, które są przepysznym i niezastąpionym źródłem białka w Twojej kuchni.

Informacje dodatkowe o ZIELONA SERIA. Tylko białko roślinne:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2018-02-15
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę ZIELONA SERIA. Tylko białko roślinne

ZIELONA SERIA. Tylko białko roślinne - opinie o książce

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2018-05-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Moja biblioteczka, 26 książek 2018,
Landlord and Tenant Law, 5th Edition
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Landlord and Tenant Law, 5th Edition

Landlord and Tenant Law contains summaries, exercises and workshops to help the reader to make sense of a complex area of Law. This is an extensively revised...

Zamki nad Loarą
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Zamki nad Loarą

Dolina Loary z licznymi rezydencjami królów i arystokratów należy do najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych okolic Francji...