Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu

Czym jest uzależnienie od smartfonów i internetu?

Jakie są pozytywne i negatywne strony korzystania z internetu, największe zagrożenia sieci, jakie są konsekwencje uzależnienia i jego pierwsze objawy? Oraz przede wszystkim, jak sobie z takim uzależnieniem poradzić?

Na te pytania odpowiada Krzysztof Piersa, terapeuta uzależnień, w poradniku kierowanym do rodziców dzieci i młodzieży, obserwujących rosnący problem uzależnienia w najbliższym otoczeniu oraz osób rozpoznających uzależnienie również u siebie.

PS Jak długo korzystałeś dziś ze smartfona?

Informacje dodatkowe o Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2020-02-26
Kategoria: Poradniki

Tagi: poradniki

Kup książkę Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu

Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu - opinie o książce

Komputerowy ćpun
Krzysztof Piersa0
Okładka ksiązki - Komputerowy ćpun

,,OCD-10" - to nie jest nazwa kolejnej gry komputerowej, ale numer klasyfikacyjny na międzynarodowej liście chorób, za jaką uznano uzależnienie od grania...

Komputerowy ćpun 2.0
Krzysztof Piersa0
Okładka ksiązki - Komputerowy ćpun 2.0

Ponad trzy miliardy ludzi na świecie korzysta z gier komputerowych. Dla jednych to chwilowa odskocznia, rozrywka i sposób na odreagowanie codziennych...