,,Zwierzęta na łące" to książeczka zaprojektowana tak, by bawić się z maluszkiem na wiele różnych sposobów, rozwijając jego umiejętności i uczyć czegoś nowego. Z tą przemyślaną aktywizującą kolorowanką dziecko:

o utrwali podstawowe nazwy zwierząt,

o nauczy się rozróżniać i nazywać kolory,

o zapamięta proste wierszyki,

o rozwinie sprawność manualną.

W środku znajdują się 32 duże okrągłe naklejki i papierowa zabawka. Ta książeczka zainteresuje maluszka na dłużej!

Informacje dodatkowe o Zwierzęta na łące. Kolorowanka z grubym obrysem, okrągłe naklejki, papierowa zabawka:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2021-09-02

Kup książkę Zwierzęta na łące. Kolorowanka z grubym obrysem, okrągłe naklejki, papierowa zabawka

Zwierzęta na łące. Kolorowanka z grubym obrysem, okrągłe naklejki, papierowa zabawka - opinie o książce

Ultimate X-Men. Tom 5
Okładka ksiązki - Ultimate X-Men. Tom 5

X-Men nie zdążyli jeszcze pogodzić się ze śmiercią jednego ze swoich, a już grozi im kolejne niebezpieczeństwo. Złowieszczy Mister Sinister uparł się,...

Czwórka z Baker Street. Sprawa Morana. Tom 7
Okładka ksiązki - Czwórka z Baker Street. Sprawa Morana. Tom 7

Rok 1894. Zbliża się decydujące starcie... Po trzech latach prowadzonej z ukrycia wojny przeciw dawnym wspólnikom Moriarty'ego nadeszła chwila, żeby...