Ale kosmos! Jak jeść, kochać się i korzystać z WC w stanie nieważkości

Znakomita książka zawierająca ciekawostki na temat stanu nieważkości, kosmosu i podróży kosmicznych przedstawiona przez rzetelną dziennikarkę. Jest to jedna z całego cyklu jej dziennikarskich opowieści. Wszystkie podejmowane przez nią tematy są podane w przystępnej formie, niesamowicie lekko i przede wszystkim z humorem.

Informacje dodatkowe o Ale kosmos! Jak jeść, kochać się i korzystać z WC w stanie nieważkości:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2011-06-01
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-240-1625-9
Dodał/a opinię: Małgorzata Kwiatkowska

Zobacz opinie o książce Ale kosmos! Jak jeść, kochać się i korzystać z WC w stanie nieważkości

Kup książkę Ale kosmos! Jak jeść, kochać się i korzystać z WC w stanie nieważkości

Mary Roach0
Okładka ksiązki - Do boju! Jak w skrajnych sytuacjach pozostać w jednym kawałku, zachować zmysły i nie złapać infekcji

Co wspólnego mają suknia ślubna i kombinezon sapera? Dlaczego dla marynarzy bardziej niebezpieczne od rekinów są krewetki? Kiedy kurczak...

Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków
Mary Roach 0
Okładka ksiązki - Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków

Co dzieje się z ludzkimi ciałami po śmierci? Sztywniak to książka o czasami dziwacznych, często szokujących, ale niezmiennie fascynujących wyczynach zwłok...