Cisza pod sercem

Fabuła życia poszczególnych pań, opisywana w książce przeplatana jest pogaduchami kobiet na forum ,,matecznika", czyli spotkań w wirtualnym świecie i czytając każdy kolejny wątek dotyczący kolejnej osoby chciałoby się zawołać ,,proszę o więcej". To trochę jak ,,wchodzenie komuś w życie z butami" - jak określiła to sama autorka. Książka mimo bardzo poważnych tematów poruszanych przez autorkę, napisana jest dość humorystycznym językiem, ale nie ukrywam, że kilka razy zakręciła mi się w oku łezka wzruszenia. To świadczy o tym, jak bardzo wciągnęły mnie historie tych czterech kobiet, historie wielu takich samych kobiet na świecie, które być może również przeżyły coś, co bohaterki tej powieści. Chciałam napisać, że jest to lektura lekka, łatwa i przyjemna, ale po chwili zastanowienia pomyślałam sobie, że takie problemy, jakie poruszane są w tej książce nie należą do łatwych i przyjemnych, chociaż powieść czyta się szybko i lekko. Ale co innego styl pisarski a co innego przekazane w niej myśli.

Informacje dodatkowe o Cisza pod sercem:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2011-09-27
Dodał/a opinię: Ewfor

Zobacz opinie o książce Cisza pod sercem

Kup książkę Cisza pod sercem