WSZYSTKIEGO PO TROCHU I JESZCZE WIĘCEJ - ŁAMIGŁÓWKI DLA DZIECI Czy są dzieci, które nie lubią łamigłówek i zagadek? Dokładnie, chyba nikogo takiego nie da się znaleźć. Każdy młody człowiek z przyjemnością spędzi choćby część wolnego czasu w ten sposób. A że dzięki tej konkretnej pozycji przy okazji wiele się nauczy i pogłębi swoją wiedzę o języku polskim, nie będzie to czas stracony! Co dzieci znajdą na stronach ,,Cyrku na kołach"? Właściwie każdy rodzaj zagadek, jakie zainteresują czytelników w wieku 6-10 lat. Zresztą trudno mi się odnieść tylko do tej konkretnej grupy wiekowej, sam już od bardzo dawna do niej nie należę, a jednak sam rzut oka na zawartość tej książki wystarczyła bym z przyjemnością przypomniał sobie, jak będąc młodszy spędzałem godziny na podobnych rozrywkach. Kolorowanie według kodu, łączenie w pary, krzyżówki, szukanie szczegółów, szukanie różnic, łączenie punktów, labirynty, tworzenie własnych rysunków... Każda kolejna strona to propozycja wejścia w ten niezwykły świat nauki poprzez zabawę. Rysunki są różnorodne, od prostych po bardziej skomplikowane, różnorodne i ciekawe. Zadania odpowiednio dobrane do wieku sprawdzają się znakomicie. Ładne jest także samo wydanie, duży format, dobry papier, twarda tekturka na podkładkę. ,,Cyrk na kółkach" gwarantuje więc wiele godzin pożytecznej rozrywki, w którą z pewnością dadzą się wciągnąć nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Wiem także na przykładzie swoim i swojej dziewczyny, że wcale nie trzeba być młodym człowiekiem czy jego opiekunem, by chętnie spędzić czas nad tą książką. A to chyba jest najlepsza dla niej recenzja, jaką mogę wystawić. Dlatego polecam. Recenzja opublikowana także na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2016/01/15/cyrk-na-kolkach-czyli-jezyk-polski-na-wesolo-anita-grabos-monika-halucha/

Informacje dodatkowe o Cyrk na kółkach, czyli język polski na wesoło. Łamigłówki, labirynty, kolorowanki i inne zabawy edukacyjne:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2016-01-20
Kategoria: Edukacyjne
Dodał/a opinię: wkp

Zobacz opinie o książce Cyrk na kółkach, czyli język polski na wesoło. Łamigłówki, labirynty, kolorowanki i inne zabawy edukacyjne

Kup książkę Cyrk na kółkach, czyli język polski na wesoło. Łamigłówki, labirynty, kolorowanki i inne zabawy edukacyjne

Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne
Monika Hałucha0
Okładka ksiązki - Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne

Ta niezwykła książka to istna kopalnia łamigłówek. Przed tobą rozwiązywanie zagadek logicznych, błądzenie w labiryntach, łączenie punktów...