Okładka książki - Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji

Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-10-15
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-938008-0-3
Dodał/a opinię: mircia

Dobra książka psychologiczna (czy może raczej couchingowa?) dla każdego, czyta się łatwo i przyjemnie. Sprawia, że zaczyna się trochę pozytywniej myśleć o sobie i o ludziach z naszego otoczenia, a dodatkowo pozwala na dostrzeżenie niuansów w relacjach międzyludzkich, których się często nie dostrzega, chociaż pozornie są oczywiste. Po prostu całkiem fajna i godna polecenia.

Kup książkę

Avatar użytkownika - mircia
mircia
Przeczytane:2016-05-06, Ocena: 4, Przeczytałem, 12 książek 2016, Mam, przeczytane,