Jak zapomnieć Eksa. Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń

Ile razy chciałaś zapomnieć o swoim byłym chłopaku czy eksmężu, a on natrętnie wracał do Twojej głowy? Ile razy nie potrafiłaś zająć myśli niczym innym, jak scenariuszami tego, co będzie, gdy do siebie wrócicie? Jak bardzo wstydzisz się rzeczy, które zrobiłaś, aby Twój były do Ciebie wrócił? Nie martw się, to już koniec. Teraz pozbędziesz się go z myśli o wiele skuteczniej niż dotychczas! Zapominanie ludzi, którzy odcisnęli na naszym życiu dotkliwe piętno jest zazwyczaj trudne, bolesne i... potrzebne. Ważne jest bowiem, aby na wszystkich swoich towarzyskich niepowodzeniach się uczyć i wyciągać z nich wnioski na przyszłość, a nie rozpamiętywać to, jak były chłopak patrzył na nas w przypływie dobrego humoru. Za każdym rozstaniem stoi historia, która zazwyczaj sprowadza się do braku wspólnych celów i wartości - z tego powodu nie warto wchodzić dwa (czy więcej) razy do tej samej rzeki. Rewelacyjna książka Robecci Beltran ozdobiona ilustracjami, które wykonał Adria Fruitos, to świetny prezent dla przyjaciółki, siostry, kuzynki czy dla samej siebie - niezależnie od tego, czy pamięć o eksie tkwi w nas świeżą zadrą, czy już się nieco przeterminowała. Złamane serce boli i wiedzą o tym autorzy tego zeszytu ćwiczeń. Z tego właśnie powodu podają co najmniej kilkadziesiąt sposobów na to, aby odreagować rozstanie, spojrzeć na swojego byłego realistycznie, bez różowych okularów, a jednocześnie usunąć go ze swojego życia - raz na zawsze. I to bez konsekwencji prawnych! Przydatne ćwiczenia pozwalają na rozwijanie własnych zainteresowań, rytualne wręcz usuwanie pamięci o byłym i jego zaletach, wyleczenie się z bólu spowodowanego przez jego słowa i zachowanie. To świetna recepta na cierpienie po rozstaniu, wspomaganie zapominania i zamknięcie za sobą drzwi do przeszłości. A co za tym idzie - to sposób na rozwój, otworzenie swojego serca na nowe uczucia, ale i jednocześnie zadbanie o samą siebie. Na pewno mylą się ci, którzy w zeszycie ćwiczeń ,,Jak zapomnieć eksa" widzą feministyczny, do głębi zepsuty nienawiścią do mężczyzn spisek porzuconych i zdradzonych kobiet. To książka, która zachwyci każdą kobietę - zarówno tę w szczęśliwym małżeństwie, jak i taką, która chwilowo jest sama. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu niezwykle optymistycznej, humorystycznej wymowy. Jeśli kupujesz tę książkę dla siebie, to pamiętaj, aby do jej wypełniania zaprosić przyjaciółki, najlepiej na wieczór zakrapiany winem. Jeśli chcesz pomóc innej kobiecie - podaruj jej ten zbiór ćwiczeń, który pozwoli na poradzenie sobie ze wszystkimi negatywnymi uczuciami po rozstaniu. Książka ma niezwykle grube, utrzymane w biało-czerwonej kolorystyce z czarnymi elementami kartki, które pozwolą wypełniać kreatywne ćwiczenia, odprawiać rytuały i zapominać o byłym. ,,Jak zapomnieć eksa" to zeszyt ćwiczeń, który w zanadrzu domowej biblioteczki powinna mieć każda kobieta. Niezależnie od tego, czy wykorzysta go dla siebie, podaruje córce, siostrze czy przyjaciółce. Źródło: http://czytambyniezwariowac.blogspot.com/2016/03/jak-zapomniec-eksa-zeszyt-naprawde.html

Informacje dodatkowe o Jak zapomnieć Eksa. Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń:

Wydawnictwo: Znak