Krąg mocy

Data wydania: 2010-10-12
Dodał/a książkę:ludwik101
Dodał/a opinię:Ania
Recenzja - Krąg mocy
Całkowicie nie wiem co mną kierowało kiedy kupowałam tą książkę.Strasznie słaba.
Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:
Magiczny krąg mocy

„Mam dziewięć lat i tydzień. Należę do rodziny Sprite`ów, mam trzy siostry i magiczną moc, którą jeszcze nie umiem posługiwać się odpowiedzialnie” -  tak mogłaby przedstawić się Ariel, najmłodsza z sióstr Sprite. Tyle tylko, że nigdy tego nie zrobi, bowiem posiadanie magicznej mocy jest tajemnicą, której ujawnienie grozi utratą nadprzyrodzonych umiejętności.Ariel i jej starsze siostry: rudowłosa trzynastoletnia Flame, Marina i Ash to bohaterki uroczej i spowitej magią historii „Krąg Mocy” z serii „Tajemnica Sióstr Sprite” autorstwa She

boooklovers plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-01-19, Ocena: 1, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,Przeczytane,
AMAF12 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-07-05, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Cztery siostry mają magiczne moce.Odkrywają je po dziewiątych urodzinach.Swoich mocy nie mogą używać bezómyślnie.Jch babcia użyła tej mocy bezumyślnie i straciła ją.Mówi im tez że nikt nawet rodzice nie mogą się dowiedzieć że mają moce.Pewnego dnie babcia opowiada o historii w której straciła moce.Ale reszte przeczytajcie sami i wtedy wszystkiego się dowiecie.
ManicPixieDreamG Linia koment
Przeczytane:2014-06-04, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,