Okładka - Królowa Lata

ISBN: 978-83-10-11728-1
Dodał/a książkę:Ivan
Dodał/a opinię:Salianna
Recenzja - Królowa Lata
Pomimo negatywnego nastawienia, które miałam do tej książki, po tym jak przeczytałam o niej opinie to książka bardzo, ale to bardzo mi się podobała. Znalazłam tam mnóstwo śmiesznych jak i trzymających w napięciu, a także wzruszających momentów. Co prawda niektóre rzeczy mi się nie podobały, albo nie przypadły go gustu, ale to tylko małe nieznaczące szczegóły. Za to reszta totalnie w moim typie. Zabieram się za następne :3
Recenzja
Tala_1986 Linia koment
Na półkach: Przeczytałem,

Wojna między zimą a latem

Melissa Marr studiowała na wydziale nauk humanistycznych, aby móc później wykładać literaturę. Od zawsze lubiła odkrywać i uczyć się nowych rzeczy, a obecnie zdobytą wiedzę wykorzystuje w czasie pisania powieści. Królowa lata to pierwszy tom z serii pod tym samym tytułem. Główną jej bohaterką jest siedemnastoletnia Aislinn, dla znajomych - Ash. Dziewczyna od urodzenia widzi wróżki, które dla innych śmiertelników są niewidzialne

Salianna plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-24, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Fantastyka (II część 2016) ,
Simi_48 plusminus Linia koment
,,Nie wszystkie marzenia się spełniają."
Książka bardzo mi się podobała. Autorka miała ciekawy pomysł. Powieść najbardziej przyciągnęła mnie do siebie światem wróżek. Został bardzo interesująco przedstawiony, do tego te wątki poboczne, dotyczące Królestwa Zimy...Postać królowej Beiry świetna, ale jeszcze lepsza Donii. Bardzo tragiczna postać o interesującej historii. Miłym "dodatkiem" do każdego rozdziału są cytaty z różnych książek o wróżkach co pomaga nam zrozumieć kim one są. Polecam z całego serca i myślę, że nikt się na niej nie zawiedzie ;)
czarniutka21 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-11-01, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie 26 książek 2014,
Do sięgnięcia po tę książkę zachęciła mnie śliczna okładka. Tematyka wróżek czy paranormal romance nie jest jedną z moich ulubionych, ale postanowiłam sprawdzić tę powieść i na szczęście się nie zawiodłam. Jest to historia 17 dziewczyny, która jak każda kobieta w jej rodzinie widzi... wróżki. Żyje według zasad wpojonych jej przez despotyczną babcię i nie ujawnia swojego Widzenia ani przed wróżkami ani przed ludźmi. Jeśli chodzi o romans to powieść odchodzi trochę od schematu - ale dla mnie jest to duży plus. Jest to opowieść o trochę innego rodzaju wróżkach niż znamy z baśni, nie wszystkie są dobre i pomocne. Jednak historia ta działa na wyobraźnię i jest napisane bardzo ciekawym i barwnym językiem. W sumie polubiłam główną bohaterkę i z ciekawością śledziłam jej potyczki z Keenanem, Donią oraz jej relację z Sethem. Nie zostanie może ona moją ulubioną pozycją, ale z chęcią przeczytam dalsze części tej opowieści.
Sihhinne plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-06-30, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Jest to jedna z najlepszych książek o tematyce paranormal romance, jaką kiedykolwiek przeczytałam. Niepowtarzalna, tajemnicza, mroczna. Zapada w pamięć.
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach:
Książka jak najbardziej spodobała mi się, ale zakończenie jak dla mnie, było niefajne ...
kkiinnaa plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Czytam,
To może byc ciekawa książka... Czytałam pochlebne opinie w Internecie ;)
anita0201 Linia koment
Przeczytane:2016-09-14, Na półkach: Przeczytałem,Mam,