Piękny gracz

Data wydania: 2015-11-16
Dodał/a książkę:elibri
Dodał/a opinię:Aleksandra
Recenzja - Piękny gracz
Pierwsza część z serii była najlepsza, bo im dalej tym gorzej. Niestety autorka cały czas trzyma się pewnego schematu: chemia -> przyciąganie -> więcej chemii -> wybuch namiętności -> szczęście -> rozterki czy oboje chcą tego samego -> namiętność -> nieporozumienie, które ich dzieli -> chwilowa rozpacz -> pogodzenie się -> namiętność -> happy end. Jeżeli ktoś lubi tego typu przewidywalność, to książka pewnie się spodoba. W moim przypadku spełniła swoją funkcję - odmóżdżacza po dosyć brutalnych kryminałach. I teraz czuję się znowu na siłach, żeby ponownie sięgnąć właśnie po kryminał.
Flusz plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-08, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2016,