OPIS CZYTELNIKA:

Data wydania: brak danych
Dodał/a książkę:Regalia
Dodał/a opinię:Regalia
Recenzja - Przypadkowy mężczyzna
"Przypadkowy mężczyzna" nie jest kryminałem. Wątek zabójstwa został zminimalizowany. To nie on odgrywa tu pierwszoplanową rolę.
Nie jest to też romans, kończącym się triumfem miłości, ponad wszelkie trudności losu. Dramat. Miłość na całe życie, czy też na śmierć.

Bohater jest upierdliwy i ciężko go polubić. Podejmuje nielogiczne decyzje. Choć ma wybór - może podejść do sprawy czysto służbowo, i co dzień wracać do żony - coś pcha go do Bella. W końcu historia ta nie kończy się dobrze.

Jednych książka ta zniesmaczy, innych zafascynuje.
Regalia plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-26, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Coś do powiedzenia mam,Mam,Utknęłam - czyli to lubię :),

Jednych książka ta zniesmaczy, innych zafascynuje.
Okładka - Przypadkowy mężczyzna Krawcowa z Madrytu
Maria Duenas
Okładka - Przypadkowy mężczyzna Dream Factory
Tomasz Sętowski
Okładka - Przypadkowy mężczyzna W ogniu namiętności
Sylvia Day
Okładka - Przypadkowy mężczyzna Prokurator
Paulina Świst
Okładka - Przypadkowy mężczyzna Superfood z ogrodów, łąk i lasów
Karin Greiner
Cień jabłoni