Radość kwiatów

"Relax take it easy" Kolorowanki aktualnie wręcz nas bombardują. Ich formaty są przeróżne, a obrazki jakie w nich znajdziemy zainteresują każdego. Od zawsze uwielbiałam poświęcać czas kolorowaniu - techniki jakie stosowałam były od pospolitego malowania kredkami, konturowania długopisami czy mazakami i wypełnianie kredkami, ale też wyklejanie! "Radość kwiatów" chyba po samym tytule już zdradza nam swoją zawartość czyli kwiaty, ich kompozycje i wszelkie przedmioty z konieczną ich obecnością. Jedne ogromne, drugie delikatne, następne w pełnym rozkwicie, a jeszcze inne jako maleńkie pączki. Całość daje nam przepiękny i misternie zaplanowany ogród z umiejscowionymi cytatami chociażby samego Williama Szekspira. Ja pozwolę sobie zacytować coś co pięknie będzie pasować do recenzowanej pozycji: "Kwiaty to uśmiech ziemi" - R. W. Emerson* Wielu z nas kolorowanie relaksuje, przenosi w inny pełen barw i nasycenia świat, ale przede wszystkim odmładza. No, bo kto z nas jako dziecko nie miał przygód z jakimikolwiek obrazkami i kredkami? A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nic nas nie ogranicza - no chyba, że brak kredek w kolorach jakie widzi nasza wyobraźnia! Polecam dla relaksu i na co dzień! * - Cytat z "Radość kwiatów" Eleri Fowler- str. 31-32

Informacje dodatkowe o Radość kwiatów:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2016-04-13
Kategoria: Hobby
ISBN: 978832762089
Dodał/a opinię: Karolina MAREK

Zobacz opinie o książce Radość kwiatów

Kup książkę Radość kwiatów