Super książka o wychowaniu dzieci! Napisana z dużą dawką ironii :) Fajne przykłady, ciekawe przemyślenia. Na pewno każdy rodzic powinien sięgnąć po tą lekturę.

Informacje dodatkowe o Twoje dzieci to twoja wina! Czyli jak wychować dzieci na odpowiedzialnych i samodzielnych dorosłych:

Wydawnictwo: Druga Strona
Data wydania: 2014-08-06
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64190-05-6
Dodał/a opinię: Marta Pokorska

Zobacz opinie o książce Twoje dzieci to twoja wina! Czyli jak wychować dzieci na odpowiedzialnych i samodzielnych dorosłych

Kup książkę Twoje dzieci to twoja wina! Czyli jak wychować dzieci na odpowiedzialnych i samodzielnych dorosłych

Jesteś bez grosza na własne życzenie !
Larry Winget0
Okładka ksiązki - Jesteś bez grosza na własne życzenie !

Jeśli chcesz, możesz stać się bogaty. Ale najpierw musisz przestać być bez grosza i zacząć iść do przodu!Wszyscy mówimy, że potrzebujemy stabilizacji...

Larry Winget0
Okładka ksiązki - Ludzie to idioci. Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić

Larry Winget, autor bestsellerów z listy New York Timesa, pokazuje jak sabotujemy swój sukces i daje proste rozwiązania, aby to zmienić! Wszyscy mówią...