Wytańczyć marzenia to nie książka, to czyjeś życie, opowiedziane pięknymi słowami. Pokazuje nam, że po każdej burzy wychodzi słońce. Uświadamia nam to, że często przejmujemy się błahostkami, a gdzieś tam w równoległym świecie odgrywają się prawdziwe dramaty. Warto znaleźć czas na tę pozycję, poczuć ją całym sobą i wyciągnąć z niej wnioski. Ta historia to oczyszczenie dla duszy. Polecam. Więcej-> http://ksiazkomiloscimoja.blogspot.com/2016/02/przedpremierowa-dawka-emocji.html#disqus_thread

Informacje dodatkowe o Wytańczyć marzenia . Historia osieroconej czarnoskórej dziewczynki, która stała się słynną primabaleriną:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2016-02-26
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: justyna929

Zobacz opinie o książce Wytańczyć marzenia . Historia osieroconej czarnoskórej dziewczynki, która stała się słynną primabaleriną

Kup książkę Wytańczyć marzenia . Historia osieroconej czarnoskórej dziewczynki, która stała się słynną primabaleriną

Czasem lepiej odpowiedzieć na pytanie dziecku, żeby zrozumiało, że wszystko (...) w porządku. Dzieci są po prostu ciekawe, nie wredne.

- Skąd będę wiedziała, że chłopak mnie kocha?

(...)

- Będzie twoim przyjacielem. Będzie cię uszczęśliwiał. Da ci przestrzeń i będzie ci wierny. Będzie szanował twoje wybory. Pozwoli ci wzlatywać i nie będzie próbował podcinać ci skrzydeł. (...) I nie ośmieli się doprowadzić cię do łez w trakcie ferii.