ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie

„ADHD Twój mózg jest ok” to niezwykle wartościowa pozycja napisana przez Tamarę Rosier, po którą polecam sięgnąć wszystkim, którzy żyją z ADHD, ale również i tym, w których otoczeniu są osoby z ADHD.
Przedmowa doktora Tomasza Adamczyka skutecznie może wprowadzić w temat, tak abyśmy upewnili się, że książka ta w życiu naszym jest potrzebna i wiele może nam ułatwić. Autorka w książce przybliża czytelnikowi zagadnienie ADHA przytaczając przykłady, które pozwalają nam, laikom w tym schorzeniu, zrozumieć, z czym przychodzi mierzyć się na co dzień takim osobom. Ich emocje nie są łatwe, dlatego też wymagają odpowiedniego podejścia ich samych, ale także i osób z ich otoczenia. Nie można ich w życiu odrzucać, czy traktować jako gorszych, bo są dokładnie takimi samymi osobami jak każdy z nas.
To wspaniała i bardzo ważna pozycja, gdyż niemal każdy z nas w życiu spotyka osoby z ADHD, ale tylko nieliczni wiedzą, jak powinniśmy podchodzić do ich emocji. Bardzo serdecznie polecam tą naprawdę wyjątkowo ważną pozycję!

Informacje dodatkowe o ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2024-03-27
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Tagi: Rodzina i zdrowie

Zobacz opinie o książce ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie

Kup książkę ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska