Antykwariat spełnionych marzeń

Jestem rozczarowana tą książka. Zdecydowanie to nie moja kategoria książek które lubię czytać. Pierwsza rzecz która mnie zmęczyła to opisy których jest dużo- opis domu Lili, opis jak wygląda antykwariat, opis domu Pana Franciszka opis rzeczy które znajdują się w drodze do antykwariatu. Jak dla mnie za dużo tego było. Druga rzecz która bardziej mnie rozdrażniła to iż historia głównej bohaterki Emilii była tak naprawdę dalszym tłem bo autorka bardziej skupiła się na historiach z otoczenie Emilii niż jej własnej. Historia Lili i Grzesia, historia Igi, Mikołaja Róży i Janka, Historia Sary oraz historia Franciszka i Zosi... Wiele osób wiele historii a historia Emilii to końcówka książki.Oceniam książkę na 3 + plus za ciekawe sentencje. "Słowa, nieważne, wypowiedziane czy zapisane, mają wielką moc. Potrafią niszczyć lub budować. Mogą cię utulić lub zaciągnąć na dno rozpaczy." "Miłość to największy z darów, jaki człowiek może dać drugiemu człowiekowi. To siła, która zjawia się nagle i burzy ustalony wcześniej porządek, zabiera nam to, co najważniejsze, a zostawia tylko blask."

Informacje dodatkowe o Antykwariat spełnionych marzeń:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-04-12
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Antykwariat spełnionych marzeń

Kup książkę Antykwariat spełnionych marzeń